Krzysztof Stanowski rozbił bank. Kanał Zero zarabia więcej pieniędzy niż zakładano!

i

Autor: screen z filmu: GODZINA ZERO 7 - KRZYSZTOF STANOWSKI I SAMUEL PEREIRA / Kanał Zero Krzysztof Stanowski rozbił bank. Kanał Zero zarabia więcej pieniędzy niż zakładano!

KWOTA SZOKUJE

Krzysztof Stanowski rozbił bank. Kanał Zero zarabia więcej pieniędzy niż zakładano!

2024-02-22 12:52

Krzysztof Stanowski jest autorem wielu poczytnych publikacji, wciągających rozmów ze znanymi osobowościami, a w ostatnich tygodniach dał się poznać jako autor Kanału Zero. Po wielu latach pracy w Kanale Sportowym postanowił iść swoją ścieżką i jak się właśnie okazało był to strzał w dziesiątkę. Stanowski pochwalił się, że jego projekt osiągnął ogromny sukces. Większy, niż się spodziewano i zakładano!

Krzysztof Stanowski wielokrotnie udowadniał, że doskonale czuje rynek mediów w Polsce. Ma świetne wyczucie, umie wpasować się w trendy, a przy tym wszystkim nie boi się poruszać trudnych, często niewygodnych dla jego rozmówców tematów. Od najmłodszych lat zajmuje się dziennikarstwem, więc wie, które tematy są warte poruszenia, by przyciągnęły uwagę publiki. Teraz, swoim doświadczeniem dzieli się z młodszymi, z którymi pracuje w Kanale Zero. Projekcie, jakiego w polskim internecie jeszcze nie było. Na starcie założenia były dość kosmiczne i mogło się wydawać, że są one oderwane od rzeczywistości. Krzysztof Stanowski tymczasem udowodnił, że przyjęty model biznesowy był odpowiedni. Przypomnijmy, że całościowe stworzenie siedziby to koszty sięgające dwóch milionów złotych. Twórca kanału zdradził, że miesięczne wydatki na działanie Kanału Zero mają wynosić ponad milion złotych. Jak się to ma do ogólnych zarobków?

Kanał Zero - RAMÓWKA zaskoczeniem! O której godzinie programy w kanale Stanowskiego?

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Krzysztof Stanowski - zarobki za Kanał Zero

Zarobki Krzysztofa Stanowskiego, a tak naprawdę Kanału Zero są prawdopodobnie rekordowe, jeśli chodzi o publicystyczny projekt w polskim internecie. Natomiast jeśli chodzi o kanały, to nieco lepszym wynikiem może pochwalić się Genzie, czyli projekt Friza, który miesięcznie gromadzi około 70 milionów widzów. Filmy na Kanale Zero w 28 dni wygenerowały ponad 46 milionów wyświetleń. Co to oznacza?

Friz pokazał stan konta bankowego. TYLE ma pieniędzy! Szczęka opada

Dokładne statystki Kanału Zero będą znane 1 marca, kiedy to pojawi się dokładny wykaz wyświetleń za luty. Jednak już teraz Stanowski odtrąbił sukces ujawniając, że szacunkowe przygody licząc do 20 lutego wynoszą 566 tysięcy złotych. Gdy kanał startował zakładano, że miesięczny zarobek z AdSense, na który mają wpływ wyświetlenia, czas oglądania filmów, długość materiałów i ilość reklam, będzie wynosić 500 tysięcy. Kwota jest o 66 tysięcy wyższa. A to nie koniec miesiąca. Co więcej wpływ na zarobek Kanału Zero mają także sponsorzy. Gratulujemy!

Przepiękna Weronika Woszczek będzie pracować u boku Krzysztofa Stanowskiego w "Kanale Zero". Jej zdjęcia robią furorę!