Krzysztof Gonciarz - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram. Co wiemy o popularnym youtuberze?

2020-09-01 15:54
Gonciarz
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców internetowych, który może pochwalić się milionem subskrypcji na YouTubie. Jego filmy regularnie trafiają na kartę na czasie, a akcje, którym jest pomysłodawcą cieszą się uznaniem ze strony społeczeństwa. Kim jest Krzysztof Gonciarz? Na ESKA.pl znajdziecie garść najważniejszych informacji o tym youtuberze.

Krzysztof Gonciarz - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście popularnego youtubera, który niedawno pochwalił się milionem subskrypcji swojego kanału. Sam o sobie mówi, że jest artystą. Bycie youtuberem nie jest bowiem jedyną profesją Krzysztofa Gonciarza. Jeden z najbardziej wpływowych twórców jest też publicystą, podróżnikiem, pisarzem, reżyserem oraz gamerem. Można tak wyliczać bez końca. Jego odpowiedź na #Hot16Challenge, czyli #brzydka16challenge, była jednym z największych hitów internetowych tego roku. Co wiemy o Krzysztofie Gonciarzu?

Krzysztof Gonciarz - wiek

Ile lat ma Gonciarz? To pytanie zadają sobie internauci. Popularny youtuber przyszedł na świat 19 czerwca 1985 roku. Oznacza to, że w 2020 roku skończył 35 lat.

Krzysztof Gonciarz - wzrost

Wiele osób poszukuje też informacji dotyczących wzrostu influencera. Jak informują fani, Krzysztof Gonciarz mierzy około 175 centymetrów wzrostu.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Krzysztof Gonciarz - dziewczyna

Czy Gonciarz ma dziewczynę? Tego nie wiadomo. Artysta był w związku z Kasią Mecinski z kanału Fifty na Pół przez cztery lata. W zeszłym roku poinformowali o rozstaniu. Do tej pory się przyjaźnią.

Krzysztof Gonciarz - Instagram

Krzysztof Gonciarz posiada oczywiście konto na Instagramie. Influencer regularnie zamieszcza na swoim profilu nowe posty. Liczba jego obserwujących zbliża się do 400 tysięcy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze