Krystian Ochman składa piękne życzenia na Boże Narodzenie 2020! [WIDEO]

2020-12-23 11:49
Krystian Ochman składa piękne życzenia na Boże Narodzenie 2020! [WIDEO]
Autor: ESKA.pl Krystian Ochman składa piękne życzenia na Boże Narodzenie 2020! [WIDEO]

Krystian Ochman, czyli zwycięzca The Voice of Poland 11, wysyła Wam specjalne, świąteczne życzenia. Zobaczcie wideo już teraz na ESKA.pl.

Piękne życzenia na Boże Narodzenie 2020 od Krystiana Ochmana poprawią wam nastrój i sprawią, że święta staną się jeszcze przyjemniejsze. Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland postanowił przekazać wam ciepłe słowa, w podziękowaniu za wsparcie udzielone mu podczas trwania muzycznego programu. Krystian Ochman ma przed sobą pracowity rok, ponieważ oficjalnie rozpocznie przygotowania i nagrywanie debiutanckiej płyty. Znajdzie się na niej utwór Światłocienie, który chwilę po premierze stał się absolutnym hitem w internecie. My również, w Waszym imieniu, życzymy Krystianowi radości ze świąt w rodzinnym gronie i powodzenia w 2021 roku!

Piękne życzenia na Boże Narodzenie 2020 i ciepłe słowa od Krystiana Ochmana:

Pozdrawiam serdecznie czytelników ESKA.pl, życzę wam wesołych świąt and happy, happy New Year!

życzenia ochmana

Krystian Ochman, w trakcie wywiadu z ESKA.pl, zdradził, że nie dostał się do The Voice America. Ujawnił również szczegóły dotyczące nadchodzącej płyty, wspólnej piosenki z Michałem Szpakiem, a także wyraził chęć udziału w Eurowizji 2021 z Alicją Szemplińską. W trakcie świąt Bożego Narodzenia wrzucimy cały wywiad ze zwycięzcą The Voice of Poland 11.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze