Krystian Ochman pożegnał babcię. Pokazał jedno z ostatnich wspólnych zdjęć

2022-12-08 14:58
Krystian Ochman pożegnał babcię. Pokazał jedno z ostatnich wspólnych zdjęć
Autor: Akpa/ Screen z Facebooka: Ochman Krystian Ochman pożegnał babcię. Pokazał jedno z ostatnich wspólnych zdjęć

Zmarła Krystyna Ochman. Kobieta była nie tylko kochającą żoną polskiego tenora - Wiesława Ochmana, ale również babcią Krystiana Ochmana - cenionego wokalisty. Artysta po tygodniu publicznie pożegnał kobietę w poruszających słowach. Pokazał jedno z ostatnich wspólnych ujęć, na którym towarzyszył ukochanej babci.

Polskę obiegła smutna informacja, iż zmarła żona polskiego tenora światowej klasy. Opera Śląska - która była związana z Krystyną Ochman poprzez jej męża - podała tę informację publicznie 7 grudnia. Jak się okazało, kobieta zmarła 1 grudnia 2022 roku w wieku 87 lat. Była nie tylko ukochaną Wiesława Ochmana, ale również babcią cenionego, polskiego artysty - Krystiana Ochmana. Po jego aktywności medialnej można zauważyć, że był naprawdę zżyty z panią Krystyną Ochman. Mężczyzna po tygodniu w przejmujących słowach pożegnał ją za pomocą swoich mediów społecznościowych. Pokazał jedno z ostatnich ujęć, na którym towarzyszyła mu niezwykle bliska jego sercu kobieta.

Krystian Ochman w żałobie. Zmarła bliska mu osoba

Zmarli w 2022 roku

Krystian Ochman z babcią

Krystian Ochman w ostatnich dniach musiał zmierzyć się z ogromną stratą. Babcia była naprawdę bliską mu osobą. Kobieta przyjeżdżała specjalnie na jego koncerty ze Śląska. Niestety 1 grudnia 2022 roku zmarła w wieku 87 lat. Informacja została podana publicznie 7 grudnia. Po tygodniu pogrążony w żałobie artysta postanowił w łamiących serca słowach pożegnać babcię publicznie. Udostępnił jedno z ostatnich ujęć, na którym pozuje wspólnie z panią Krystyną Ochman.

Miałem nadzieje, że ten dzień nigdy nie nadejdzie. A jak nadszedł to moje serce rozpadło się na drobne kawałki. Sklejam go teraz delikatnie, powoli i dokładnie naszymi wspólnymi wspomnieniami bo wiem, ze nowych już razem nie stworzymy i to mnie strasznie boli. Będziesz zawsze ze mną w moim sercu. Kocham cię Babciu. Tęsknie. - napisał Krystian Ochman.

Krystyna Ochman - kim była?

Pani Krystyna Ochman była wielką miłością polskiego tenora - Wiesława Ochmana. Para poznała się jeszcze studiując na Akademii Górniczo-Hutniczej i do tej pory stanowiła szczęśliwe małżeństwo. Kobieta dzielnie wspierała męża w karierze muzycznej. Według Opery Śląskiej zawsze roztaczała wokół siebie niezwykle pozytywną aurę. Była fanką twórczości swojego wnuka, brała udział w jego występach i kibicowała mu. Zmarła końcem roku 2022, mając 87 lat.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze