Krystian Ochman

i

Autor: materiały prasowe

Krystian Ochman odpalony jak nigdy. Nie uwierzycie, do czyjego występu tak wywijał!

2022-05-16 16:34

Eurowizja to przede wszystkim dobra zabawa. Z takim nastawieniem do udziału w konkursie podszedł Krystian Ochman. Za kulisami wydarzenia polski reprezentant dał się ponieść muzyce jednego z występujących na scenie zespołów. W takim wydaniu go jeszcze nie widzieliście! Sprawdźcie, czyj występ tak mocno porwał zwycięzcę The Voice of Poland.

Eurowizja 2022 już za nami, jednak emocje związane z przebiegiem najważniejszego konkursu muzycznego na świecie jeszcze nie opadły. Widzowie na całym świecie komentują wyniki, a także zastanawiają się, kto zorganizuje Eurowizję za rok. Skupmy się jednak na pozytywnych aspektach konkursu. Jak po ogłoszeniu wyników powiedział reprezentujący nasz kraj Krystian Ochman, udział w Eurowizji był dla niego przede wszystkim dobrą zabawą oraz cennym doświadczeniem na przyszłość. Brak stresu było w szczególności widać za kulisami odbywającej się w Turynie imprezy. W sieci pojawiło się wideo, na którym widać, jak Krystian Ochman szaleje do jednej z piosenek, które można było usłyszeć w wielkim finale Eurowizji 2022. W takim wydaniu na pewno go jeszcze nie widzieliście! Sprawdźcie, co doprowadziło piosenkarza do takiego szaleństwa.

Krystian Ochman skomentował wyniki Eurowizji. Piękne słowa polskiego reprezentanta!

Sonda
Czy Krystian Ochman zasługiwał na lepsze miejsce?

Krystian Ochman - reakcja na Maneskin

Chociaż Krystian Ochman zaprezentował na eurowizyjnej scenie emocjonalną balladę River, za kulisami wydarzenia udowodnił, że drzemie w nim sceniczne zwierzę. Piosenkarz dał się ponieść najnowszemu singlowi grupy Maneskin. Zeszłoroczni zwycięzcy Eurowizji wystąpili jako goście z utworem Supermodel, który zapowiada ich kolejny album studyjny. Zobaczcie, co działo się z Krystianem podczas show rockowej grupy. Myślicie, że za jakiś czas dostaniemy od niego kawałek w takim klimacie?

EUROWIZJA - Krystian Ochman po awansie