Krystian Ochman i Michał Szpak

i

Autor: VIPHOTO/East News // Artur Zawadzki/REPORTER

Krystian Ochman o duecie z Wiktorem Dydułą. Czy ma jeszcze kontakt z Michałem Szpakiem?

2021-12-06 12:58

Wielki finał 12. edycji programu The Voice of Poland już za nami. Jednym z gości, którzy uświetnili jego przebieg swoimi występami, był zeszłorocznych zwycięzca Krystian Ochman. Za kulisami wydarzenia artysta zdradził nam, czyj singiel najbardziej przypadł mu do gustu, a także, czy dalej utrzymuje kontakt ze swoim trenerem Michałem Szpakiem.

Krystian Ochman był jedną z gwiazd sobotniego finału The Voice of Poland 12. Wykonawca, który sam odebrał tytuł najlepszego głosu w zeszłym roku, ponownie pojawił się na voice'owej scenie, by zaśpiewać swój najnowszy singiel Złodzieje wyobraźni pochodzący z jego debiutanckiej płyty. Za kulisami wydarzenia mieliśmy okazję spotkać się z Krystianem i zamienić z nim kilka słów. W krótkiej rozmowie artysta zdradził nam, że nie ma faworyta wśród finalistów, jednak jeśli miałby oceniać single, to najbliżej jest mu sercem do tego, jaki nagrał i zaprezentował typowany na zwycięzcę Wiktor Dyduła. Mowa oczywiście o kawałku Dobrze wiesz, że tęsknię, który miał swoją wielką premierę podczas odcinka półfinałowego. Postanowiliśmy pociągnąć ten temat i zapytać, czy Krystian zgodziłby się na duet z wokalistą, gdyby pojawiła się taka propozycja. Nie zabrakło też pytania o Michała Szpaka, który był mentorem zwycięzcy 11. edycji The Voice of Poland. Czy artyści mają jeszcze kontakt?

Krystian Ochman i Matteo Bocelli zaśpiewali razem, gdy nikt nie patrzył!

Sonda
Krystian Ochman najlepszym zwycięzcą The Voice of Poland?

Krystian Ochman o Michale Szpaku

Czy wokaliści mają jeszcze kontakt ze sobą? Nad tym z pewnością zastanawiał się niejeden ich fan. W końcu Krystian Ochman i Michał Szpak nawiązali bardzo przyjacielską relację, co docenili widzowie, wspierając ich w wielkim finale 11. edycji programu The Voice of Poland. Za kulisami ostatniego odcinka muzycznego show wykonawca hitu Światłocienie wyznał nam, że mimo napiętego grafiku wciąż ma kontakt ze swoim mentorem. Co więcej, Michał pogratulował mu nawet wydania debiutanckiej płyty. Sprawdźcie, co jeszcze miał do powiedzenia najlepszy głos 2020 roku.

Krystian Ochman za kulisami The Voice of Poland