Krystian Ochman nie zje śniadania wielkanocnego z rodziną. Będzie po wielkiej imprezie!

2022-05-07 10:52
Krystian Ochman i jego miłosne Wspomnienie. Refren utworu przedpremierowo [TYLKO U NAS]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Krystian Ochman i jego miłosne Wspomnienie. Refren utworu przedpremierowo [TYLKO U NAS]

Krystian Ochman to artysta, który w ostatnim czasie ma wiele powodów do radości. Po wygranej w preselekcjach do Eurowizji jego kariera nabrała jeszcze większego tempa. Teraz będziemy obchodzić Wielkanoc, która kojarzy się z tradycyjnym śniadaniem z rodziną. Krystian jednak nie weźmie w nim udziału. Noc wcześniej pojawi się na dużej imprezie.

Krystian Ochman to aktualnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w Polsce. Już wkrótce będzie reprezentował nasz kraj na Konkursie Piosenki Eurowizji 2022, gdzie zaśpiewa piosenkę River. Polak uważany jest za jednego z faworytów do wygranej i oczekiwania fanów są bardzo duże. Z tego powodu Krystian ciężko pracuje zarówno nad przygotowaniem samego występu, jak i promocją występu. Zagraniczne występy i liczne wywiady to jego nowa codzienność. Wydawałoby się więc, że święta wielkanocne będą dla niech chwilą odpoczynku. Tak się jednak nie stanie. W Wielką Sobotę Ochman pojawi się na ważnym wydarzeniu.

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman porwał widzów śpiewając w Izraelu! Problemy z mikrofonem mu nie przeszkodziły!

Cleo ocenia szanse Ochmana na Eurowizji

Ochman na imprezie w Wielką Sobotę

Krystian Ochman nie odpocznie nawet w święta. W Wielką Sobotę pojawi się na imprezie PrePartyES, która odbędzie się w Madrycie. Wystąpi na niej ponad 20 artystów, którzy wezmą udział w tegorocznej Eurowizji. Koncert rozpocznie się o godzinie 22:00 i skończy się późno w nocy. Oznacza to, że Krystian wróci do Polski dopiero w niedzielne popołudnie i nie zdąży pojawić się na wielkanocnym śniadaniu. Warto jednak zaangażować się w promocję przed Eurowizją!

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze