celebryci

"Królowa życia" bez doczepów! Izabela Macudzińska pokazała swoje naturalne włosy

2024-06-18 16:06

Królowa życia nie przestaje eksperymentować ze swoim wyglądem! Znana ze swojego zamiłowania do zabiegów kosmetycznych i charyzmatycznego makijażu po raz kolejny pokazała się światu bez doczepów, a reakcje internautów szokują. Przekonajmy się zatem sami!

Znana z programu telewizyjnego o Królowych życia czy Diabelnie Boskich Izabela Macudzińska od zawsze otwarcie mówiła o najróżniejszych zabiegach kosmetycznych, jakich się podejmuje. Dzięki temu wiemy chociażby o wypełnianiu ust, liftingu twarzy czy operacji piersi po urodzeniu córeczki. Wiadomo, że kobieta pała do nich wyjątkową sympatią — i najwyraźniej z wzajemnością. Wszystkie te przemiany wyglądają na Izie obłędnie!

Nie inaczej ma się ta zasada do "naturalnej Macudzińskiej"

W ostatnich dniach pojawiło się zdjęcie Izabeli w jej krótkich, naturalnych włosach. Można by spodziewać się rozbieżności w opiniach, a jednak internauci potrafią zaskoczyć. Nowy wizerunek kobiety został przyjęty bardzo ciepło i pozytywnie, a komplementy sypały się niemal z każdego komentarza.

Te błogi stan nie potrwał jednak zbyt długo. Izabela Macudzińska pokazała nam się w ramach "ciekawostki", zaledwie na chwilę przed nałożeniem kolejnych doczepów, z których najwyraźniej nie zamierza zrezygnować. Wiemy jednak, że ma w czym wybierać!

Królowe życia po programie – co robią dziś
Listen on Spreaker.