Królowa wróciła na szczyt. Sylwia Grzeszczak z hitem Motyle #1 w Polsce!

i

Autor: Warner Music Poland / Paweł Fabjański

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Królowa wróciła na szczyt. Sylwia Grzeszczak z hitem "Motyle" #1 w Polsce!

2024-03-08 19:52

Sylwia Grzeszczak rok 2024 zaczęła mocnym akcentem! Jedna z najbardziej uzdolnionych polskich artystek wydała wzruszający utwór "Motyle", a ten po kilku tygodniach dotarł na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA. A to wszystko dzięki Waszym głosom na ESKA.pl.

"Motyle" to nie tylko piosenka, to emocjonalna podróż, która zabrać Was może w najgłębsze zakamarki uczuć. Ten utwór, pełen metaforycznych obrazów motyli symbolizujących nadzieję i odrodzenie oraz igieł odzwierciedlających ból i smutek. To prawdziwy uczuciowy rollercoaster, w którym mocno się zakochaliście. Za sprawą Waszych głosów w Gorącej 20 Radia ESKA, Sylwia Grzeszczak awansowała z miejsca 5. na miejsce 1.

Otsochodzi idzie za ciosem. Ważny przekaz w kawałku "Piegi"

SYLWIA GRZESZCZAK o Motylach, lataniu i planach na album!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 8.03.2024

W pierwszym marcowym zestawieniu listy hitów rządził Vixen z hitem "Ne Rozumiju". W drugim notowaniu w marcu spada na miejsce 5. A kto wywalczył sobie miejsce obok Sylwii Grzeszczak na podium? Miejsce 3. należy do Bensona Boone'a, a na miejscu 2. uplasował się Kygo z Avą Max. "Whatever" to drugi najpopularniejszy aktualnie hit w Polsce!

Waszą uwagę zwracamy na to, co dzieje się pod koniec stawki. Tiesto otworzył notowanie Gorącej 20 hitem "All My Life". Na miejscu 19. natomiast zadebiutowała sanah krzycząca "Hip-hip hura!". A skoro jesteśmy przy debiutach, to na pozycji nr 17 powitaliśmy Dua Lipę i jej hit "Training Season", a na miejscu 13., oby niepechowym, Kizo i Bletka z hitem "Hero". Z notowania wypadli:

  • Daria Zawiałow & Taco Hemingway - Supro
  • Hutr - Out Of My Head
  • Armin van Buuren & Goodboys - Forever (Stay Like This)

Losy swoich ulubionych wykonawców i ich hitów zmieniacie 24/7 na ESKA.pl. Głosujcie w ramach Gorącej 20 Radia ESKA już teraz!

Gorąca 20 Radia ESKA - #1. Sylwia Grzeszczak - Motyle