Kozacka miłość - TEKST piosenki z serialu. O czym jest utwór Lubimyj moj? [TŁUMACZENIE]

2020-12-01 18:43 MK
Kozacka miłość
Autor: Materiały TVP

Zgodnie z oczekiwaniami rosyjsko-ukraiński serial Kozacka miłość cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony telewidzów, tak samo jak pochodząca z niego piosenka tytułowa. Utwór zatytułowany Lubimyj moj jest jednym z najczęściej poszukiwanych w internecie w ostatnich dniach. Jaki jest jego tekst? O czym śpiewa w swoim hicie wokalistka Juta?

Kozacka miłość - tekst piosenki z serialu wraz z tłumaczeniem znajdziecie w tym miejscu. W poniedziałek, 30 listopada, na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutował długo wyczekiwany serial Kozacka miłość, którego akcja rozgrywa się na jednej z ukraińskich prowincji. Zgodnie z oczekiwaniami rosyjsko-ukraińska produkcja cieszy się równie dużym zainteresowaniem, co Zniewolona czy też Czerwona królowa. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy pięknej Marysi Sotnyk, Stepana Gruszina oraz jego ukochanej Aleny.

Dzięki emisji serialu na TVP2 drugą młodość przeżywa piosenka z serialu, która powstała w 2014 roku. Mowa o utworze Lubimyj Moj, którą śpiewa wokalistka Juta. Internauci poszukują tekstu utworu, by dowiedzieć się, o czym śpiewa wokalistka w swoim hicie, do którego teledysk obejrzano już ponad osiem milionów razy. Tłumaczenie kawałka prezentujemy poniżej.

Kozacka miłość ZWIASTUN nowego serialu w TVP2. Tragiczna historia miłości Marysi do biednego szlachcica Stepana

Kozacka miłość - tekst piosenki i tłumaczenie

O czym jest tekst piosenki z serialu Kozacka miłość? Jako że utwór powstał na potrzeby produkcji, to jego słowa odnoszą się do fabuły.

Słońce tak jasne świeci nad nami

Noce są ciemne, a uściski gorące

Ty tak dziewicze serce zdobyłeś

Och, mamo, mamusiu, nie umiem kłamać

Kochany mój, leć jak wiatr!

Kozacka krew i twój kary koń

Kochany mój, ty jedyny na świecie

Ale niestety, los nam nie pozwoli razem być

Przez stepy, trawy

Aż do samego świtu

Czy długo, czy krótko

Jestem na twojej drodze

Ty tak dziewicze serce zdobyłeś

Oj, dobrzy ludzie, nie osądzajcie tak surowo

Najnowsze