Kozacka miłość - piosenka z serialu. Jaki tytuł i kto ją śpiewa?

Kozacka miłość
Autor: Materiały TVP

Po wielkim sukcesie Zniewolonej i Czerwonej królowej stacja TVP zapowiedziała datę premiery kolejnego rosyjsko-ukraińskiego serialu Kozacka miłość. Internautów interesuje muzyka użyta w produkcji, a dokładniej piosenka, którą możemy usłyszeć w oficjalnym zwiastunie. Jaki jest jej tytuł i kto ją śpiewa? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Kozacka miłość - piosenka z serialu to jedna z najbardziej poszukiwanych rzeczy przez internautów. Wszystko za sprawą oficjalnego zwiastuna kolejnej ukraińskiej produkcji, która prawdopodobnie stanie się wielkim hitem Telewizji Polskiej, tak jak seriale Zniewolona czy Czerwona królowa. Tym razem akcja rozgrywać się będzie na ukraińskiej prowincji, a głównymi bohaterami będą młoda i zachwycająca urodą Marysia Sotnyk, wychowująca się w rodzinie bogatego Kozaka, biedny szlachcic Stepan Gruszin oraz jego ukochana Alena. Zgodnie z zapowiedziami serial Kozacka miłość zadebiutuje na antenie telewizyjnej Dwójki już w poniedziałek, 30 listopada. Emisję zaplanowano na 18:45.

Im bliżej wielkiej premiery, tym więcej osób poszukuje piosenki z serialu Kozacka miłość, którą możemy usłyszeć w oficjalnej zapowiedzi emitowanej w telewizji. Na ESKA.pl prezentujemy utwór w całości, wraz z tytułem i oryginalnym wykonawcą.

Kozacka miłość - piosenka z serialu

Użyta w serialu piosenka pochodzi z 2014 roku i jest dedykowana produkcji Kozacka miłość. Śpiewa ją ukraińska wokalistka Юта, natomiast jej tytuł to Любимый мой. Wideoklip zawierający sceny z serialu wygenerował już blisko półtora miliona odsłon w sieci. Poniżej posłuchacie kawałka w całości.

Najnowsze