Kortez - koncerty, żona, nowa płyta, ile ma lat, Instagram

2020-07-04 21:26
Kortez - koncerty, nowa płyta, ile ma lat, Instagram
Autor: Fot. East News Kortez podczas koncertu

Kortez to niezwykle uzdolniony artysta, który szturmem wdarł się na polski rynek muzyczny. Od kilku lat budzi on coraz większe zainteresowanie, dlatego już teraz w jednym miejscu znajdziecie najważniejsze informacje o autorze utworu Hej Wy.

Kim jest Kortez? Ile ma lat, kiedy i gdzie gra koncerty, a także co wiemy o jego nowej płycie? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej. Sprawdziliśmy wasze najczęstsze wyszukiwania dotyczące Korteza i najważniejsze informacje o muzyku zebraliśmy w jednym miejscu. Kortez na polskiej scenie muzycznej tak naprawdę pojawił się w 2015 roku i zachwycił. 

Kortez - koncerty

Kortez gra dużo koncertów, ale aby wybrać się na któryś z nich trzeba śledzić na bieżąco trasę i nowe ogłoszenia. Wszystko dlatego, ze bilety na koncerty muzyka wyprzedają się jak świeże bułeczki. Informacje o wszystkich wydarzeniach znajdziemy na profilu Korteza w serwisie Facebook.

Nowa płyta Korteza  

3 listopada 2017 roku ukazała się druga płyta Korteza zatytułowana Mój dom. To właśnie z tej pyty pochodzą takie piosenki jak: Dobrze, że cię mam, We dwoje czy Film przed snem. 16 stycznia 2018 dodatkowo ukazał się minialbum artysty pt. Dobry moment.

Kortez - ile ma lat?

Kortez urodził się 24 czerwca 1989 roku.

Kortez - praca

Kortez ma wykształcenie muzyczne, był pracownikiem fizycznym, w przeszłości pracował m.in. na budowie czy lesie. Kortez uczył również rytmiki w przedszkolu. 

Kortez - Instagram

Oficjalne konto Korteza w serwisie Instagram znajdziecie pod nazwą @kortez_z.

Najnowsze