Twenty One Pilots

i

Autor: East News / JEAN MARC QUINET

Konkurs: zgarnij bilety na koncert Twenty One Pilots oraz ich płytę Trench!

2019-02-01 14:37

Zdobądź bilety na koncert Twenty One Pilots i ich płytę! Jak to zrobić? To proste! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Trench to płyta Twenty One Pilots, następca wydanej w 2015 roku Blurryface. Poprzedni krążek grupy stał się pierwszym w historii albumem, z którego wszystkie utwory pokryły się co najmniej złotem. Nowe utwory od Josha i Tylera to mieszanka indie rocka, hip-hopu, punka i popowych melodii. Teraz ten album może być Twój! Mamy dla was 5 płyt. Ale to nie wszystko! Możecie również wybrać się na niezwykły koncert Twenty One Pilots w Łodzi, który odbędzie się 15 lutego 2019. Jeśli chcecie zgarnąć wejściówki włączcie ImprESKĘ w Radiu ESKA po godzinie 19:00. Bilety będą do zgarnięcia od 4 do 8 lutego. 

Konkurs: wygraj płytę Twenty One Pilots - Trench

Album Twenty One Pilots - Trench może być Twój! Mamy dla was 5 płyty. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Jak jeden z utworów Twenty One Pilots zmienił Twoje życie? 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy do czwartku 7 lutego 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres [email protected]. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 8 lutego! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Jaka to melodia. Zgadnij po jednym wersie!

Pytanie 1 z 10
"Cicho jak by cały świat, zgasił światło, poszedł spać…" – to słowa piosenki: