Twenty One Pilots przerywali swój koncert, by pomóc fanom! VIDEO

2018-09-15 16:15
Twenty One Pilots
Autor: JMQuinet/Reporters Reporters / QUINET / EAST NEWS

Twenty One Pilots pomagali fanom wydostać się z klubu podczas koncertu! Co się dokładnie działo? Przekonajcie się na ESKA.pl

Twenty One Pilots rozpoczęli rozgrzewkę przed światową trasą koncertową The Bandito Tour. Po ponad rocznej przerwie od występów i tuż przed wydaniem piątego studyjnego krążka, dali znakomite show w londyńskim klubie Brixton Academy. Blisko 5 tysięcy szczęśliwców po tej długiej przerwie mogło zobaczyć Tylera Josepha i Josha Duna w akcji. Mało tego! Fani będący w tym klubie mogli poznać nowy materiał z nadchodzącego albumu Trench w wersji 'na żywo'.

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE

Twenty One Pilots - koncert w Londynie

Bardzo dokładnie o koncercie Twenty One Pilots napisał serwis Rolling Stone. Czytamy, że występ rozpoczął się od Josha Duna, który wyłonił się z ciemności, z pochodnią w dłoni. Chwilę później na scenie pojawił się Tyler i obaj artyści założyli na twarz czarne maski. Na ekranie w tle wyświetlił się samochód, który niedługo później stanął w płomieniach. 

Na koncercie pojawiło się blisko 5000 tysięcy osób, ale nie wszyscy mogli zobaczyć występ do końca. Twenty One Pilots dwukrotnie przerwali swoje show, proszą o bezpieczne i bezkolizyjne przepuszczenie osób, które chcą się wydostać z tłumu. Na jednym z filmów słyszymy słowa Tylera Josepha: - Zachowajcie bezpieczeństwo. Mamy osobę, która jest w środku i musi wyjść. Proszę was byście zostawili tej osobie trochę miejsca, będę wdzięczny. Piętnaście minut później artyści ponownie przerwali swój koncert po to, by pomóc kolejnemu fanowi: - Bezpieczeństwo, mamy kolejną osobę, która teraz musi wyjść.

Moment wypuszczenia fanów znajdziecie w poniższym video w 51:57 minucie oraz w 1:03:10. Dodajmy, że Twenty One Pilots, w czasie premierowego koncertu zagrali utwory z nowej płyty Trench, która pojawi się 5 października 2018: Levitate, Jumpsuit, My Blood, Nico and the Niners oraz dobrze znane hity z poprzednich wydawnictw: Heathens, Lane Boy oraz Stressed Out i Ride. Duet w ramach europejskiej odsłony The Bandito Tour wystąpi w 28 miastach. Na liście znalazła się Łódź! Koncert w Polsce, promujący album Trench, odbędzie się 15 lutego 2019.

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze