KONKURS: Wygraj Polon - nową płytę Białasa i Lanka!

2017-09-15 18:33
Wygraj Polon - nową płytę Białasa i Lanka!
Autor: Fot. mat. prasowe Okładka płyty

Nowa płyta Białasa i Lanka już jest! Weź udział w konkursie i zgarnij krążek Polon.

POLON to nowa płyta Białasa i Lanka, która ukazała się w piątek 15 września. Album promuje kilka singli m.in. Ganges czy Na serio. Gościnnie na krążku pojawili się: Quebonafide, Paluch, Sitek, Bedoes oraz wokalistka ZUI. 

 "Polon to próba wprowadzenia polskiego akcentu do brzmienia europejskiego hip-hopu i okiełznania niemal nieograniczonych możliwości dla dobra materiału - tak aby różnorodność pogodzić ze spójnością, brawurę z real talkiem, a osiedlówę z wrażliwością. O sile oddziaływania najbardziej polskiego z pierwiastków przekonacie się odpalając jeden z najmocniejszych albumów ostatnich lat w polskim rapie" czytamy w opisie płyty na SB Stuff. 

Konkurs 

Z okazji premiery albumu mamy dla was konkurs. Jeżeli chcecie wziąć w nim udział wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Który singiel promujący Polon podoba ci się najbardziej i dlaczego?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 5 płyt Polon Białasa i Lanka. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 24 września 2017 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 25 września! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Polon - tracklista

Poniżej znajduje się tracklista albumu Polon:

 1. KOŁO
 2. POLON
 3. SIMIA
 4. OSIEDLE BOTOX
 5. JAK SKEPTA
 6. NA SERIO + Bedoes
 7. ITS MY LIVE
 8. NOAH + Zui
 9. WEED CARRIER
 10. FRAKTALE
 11. GANGES + Quebonafide
 12. HOW
 13. BIDA + Sitek
 14. XORCYZMY
 15. FAKE POLO
 16. ALE JA NIE + Paluch
 17. PUK PUK

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze