Konkurs: Wygraj płytę Alvaro Solera - Mar De Colores z 3 nowymi piosenkami!

2019-06-07 16:33 A.D.
Alvaro Soler
Autor: Materiały prasowe

Alvaro Soler to piosenkarz, który swoim głosem oczarował miliony ludzi na świecie. Teraz jego płyta Mar De Colores w nowej wersji może być Twoja! Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Nowa edycja płyty Mar De Colores to zestaw 18 wyjątkowych przebojów, który prezentuje talent Alvaro Solera do tworzenia chwytliwych i zarazem niebanalnych kompozycji. Artysta bardzo zgrabnie łączy pop, folk, hip hop oraz elementy world music i muzyki orkiestrowej. Na krążek trafiły duety z Nico Santosem, Birdy oraz Maitre Gims. Mar De Colores to zarówno intymne historie o tęsknocie za nieznanym, opowieści o doświadczeniach z Barcelony, Tokio, Berlina, a także kawałki, które rozkręcą każdy parkiet. Wszystko podane z olbrzymim wdziękiem oraz humorem – a jak doskonale wiemy, to dwie cechy szczególne Alvaro. 

Konkurs - wygraj płytę Alvaro Solera - Mar De Colores!

Płyta Alvaro Solera - Mar De Colores może być Twoja! Mamy dla was 3 płyty. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Gdzie zabrałbyś Alvaro Solera na wakacje? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 7 czerwca do poniedziałku 10 czerwca 2019 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 11 czerwca! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Najnowsze