Konkurs: wygraj jedną z płyt Bedoes i Kubi Producent - Kwiat Polskiej Młodzieży!

2018-11-29 15:23
kwiat polskiej młodzieży
Autor: Materiały prasowe

Płyta Bedoes i Kubi Producent - Kwiat Polskiej Młodzieży może być wasza! Zdobyć możecie ją na ESKA.pl 

Bedoes i Kubi Producent wracają z drugim albumem i zostawiają za sobą przepaść. Album "Kwiat Polskiej Młodzieży" różni się od debiutu tak bardzo, że ciężko uwierzyć, że minęło zaledwie 1,5 roku. Choć na płycie nie brakuje nowych bangerów i materiału na hity, to "Kwiat Polskiej Młodzieży" jest przede wszystkim dowodem rozwoju - zarówno muzycznego jak i emocjonalnego. To osobisty materiał pełen bardzo odważnych i szczerych wersów, ale nie brakuje mu również typowej dla Borysa brawury i kontrowersji. Nie dając się zastraszyć postanowił pokazać, że dalej chce przesuwać granicę, choć tym razem w nieco inną stronę. Jako tekściarz jest bardzo daleki od autocenzury, ale zarazem stanowi rzadki przykład rapera, który czuje odpowiedzialność za swoich fanów. Nie chce być tylko rozrywką, ale również inspiracją. Nadal sprawia wrażenie głodnego i słychać, że potraktował "wyzwanie drugiego albumu" bardzo poważnie.

Konkurs - wygraj jedną z płyt Bedoes i KubiI Producent - Kwiat Polskiej Młodzieży!

Płyta Bedoes i Kubi Producent - Kwiat Polskiej Młodzieży może być Twoja! Z okazji premiery albumu mamy dla was 5 płyt. Żeby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy wykonać, odpowiedzieć na jedno proste zadanie:

Ułóż zwrotkę piosenki. Każdy wers rozpocznij od jednej litery ze słowa 'BEDOES'. Przykład:

Będziesz najlepszym raperem
(Ewentualnie testerem)
Dlatego warto brać udział w konkursach
Oczywiście, gdy wena jest twórcza
Entuzjazm cię szybko poniesie
Super zwrotka powstanie o BEDOESIE! 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy do wtorku 4.12.2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 5 grudnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Konkurs: wygraj płytę Little Mix - LM5!

Najnowsze