KONKURS: Sylwia Lipka - płyta Fala/Wave do wygrania na ESKA.pl

2018-02-05 17:03
KONKURS: Sylwia Lipka - płyta Fala/Wave do wygrania na ESKA.pl
Autor: Fot. okładka płyty Mat. prasowe

Płyta Sylwii Lipki może być twoja. Sprawdź, co zrobić, by wygrać album Fala/Wave.

Fala/Wave to drugi album Sylwii Lipki, tym razem w dwupłytowym wydaniu. Sylwia nagrała 10 utworów i każdy z nich będziecie mogli usłyszeć zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Pierwszym singlem promującym album jest utwór Uskrzydlasz Mnie oraz jego angielska wersja Fly To Sky. Utwory z najnowszego krążka powstały w trakcie poprzedniej trasy koncertowej i w wolnych chwilach, a miejsca były zupełnie przypadkowe, jak tramwaj, plaża, pociąg.

KONKURS: płyta Sylwii Lipki

Płyta ukazała się 20 października, a już teraz może być twoja. Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Co jest twoją życiową pasją?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 15 płyt Sylwii Lipki! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 11 lutego 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 12 lutego! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze