KONKURS: Sylwia Lipka - płyta Fala/Wave do wygrania na ESKA.pl

2018-02-05 17:03
KONKURS: Sylwia Lipka - płyta Fala/Wave do wygrania na ESKA.pl
Autor: Fot. okładka płyty Mat. prasowe

Płyta Sylwii Lipki może być twoja. Sprawdź, co zrobić, by wygrać album Fala/Wave.

Fala/Wave to drugi album Sylwii Lipki, tym razem w dwupłytowym wydaniu. Sylwia nagrała 10 utworów i każdy z nich będziecie mogli usłyszeć zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Pierwszym singlem promującym album jest utwór Uskrzydlasz Mnie oraz jego angielska wersja Fly To Sky. Utwory z najnowszego krążka powstały w trakcie poprzedniej trasy koncertowej i w wolnych chwilach, a miejsca były zupełnie przypadkowe, jak tramwaj, plaża, pociąg.

KONKURS: płyta Sylwii Lipki

Płyta ukazała się 20 października, a już teraz może być twoja. Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Co jest twoją życiową pasją?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 15 płyt Sylwii Lipki! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 11 lutego 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 12 lutego! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze