KONKURS: płyta Moments duetu Marcus & Martinus do wygrania na ESKA.pl

2018-01-15 17:20
KONKURS: płyta Moments duetu Marcus & Martinus do wygrania na ESKA.pl
Autor: fot. sony music Materiały prasowe

Płyta Moments duetu Marcus & Martinus może być twoja. Weź udział w konkursie i wygraj!

Marcus & Martinus swoim trzecim albumem zatytułowanym Moments zachwycili fanów na całym świecie! Duet, który jest współautorem wielu utworów na płycie, pracował nad Moments z uznanymi na świecie artystami i producentami. W nagraniach, które odbywały się w studiach w Los Angeles, Oslo, Sztokholmie i Kopenhadze, wzięli udział tacy producenci jak Red One (Lady Gaga, One Direction), The Messengers (Justin Bieber, Pitbull), The Family (Fifth Harmony, Iggy Azalea) i Thomas Eriksen (Jason Derulo, Astrid S), a także popularni artyści Silentó i OMI.

Pierwszym zwiastunem płytyMoments był wydany w maju 2017 roku singiel Like It Like It z Silentó, który został odsłuchany już ponad 10 milionów razy na Spotify i 23 milionów razy nad YouTube. Kolejnymi singlami, które zapowiadały płytę, były First Kiss, Dance With You, Make You Believe In Love i One Flight Away.

KONKURS: Moments duetu Marcus & Martinus 

Płyta ukazała się 17 listopada, a już teraz może być twoja. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Jaki moment swojego życia zapamiętasz na zawsze i dlaczego?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 10 płyt duetu Marcus & Martinus! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 21 stycznia 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 22 stycznia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze