KONKURS: film Pomiędzy słowami. Wygraj bilety do kina

2018-01-25 16:31
KONKURS: film Pomiędzy słowami. Wygraj bilety do kina
Autor: Fot. Best Film Jakub Gierszał zagrał główną rolę w filmie Pomiędzy Słowami

Bilety na przedpremierowy pokaz filmu Pomiędzy słowami mogą być twoje. Weź udział w konkursie i wygraj!

Pomiędzy słowami to film opowiadający historię Michaela spędzającego weekend z ojcem, którego wcześniej nie poznał. Michael jest tym, któremu się zazdrości. Wystarczy na niego spojrzeć. Zawsze w idealnie skrojonej marynarce, z dokładnie odprasowaną markową koszulą i drogim zegarkiem na ręku wygląda jak model zdjęty z okładki żurnal. Oto człowiek, któremu się udało. Za reżyserię Pomiędzy słowami odpowiada Urszula Antoniak. W głównych rolach wystąpili Jakub Gierszał, Andrzej Chyra. Film kręcono w Berlinie, Łodzi i Warszawie. 

KONKURS: bilety na film Pomiędzy słowami

Film będzie miał swoją kinową premierę 16 lutego, ale już teraz na ESKA.pl macie szansę wygrać bilety na przedpremierowy pokaz Pomiędzy słowami. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Którą rolę Jakuba Gierszała lubisz najbardziej i dlaczego? 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 5 podwójnych biletów na przedpremierowy pokaz filmu Pomiędzy słowami w Kinie Luna (Warszawa) 13.02.2018 godz. 20:30! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 4 lutego 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 5 lutego! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze