Koniec Ekipy Friza?! Tajny projekt ZSZOKOWAŁ najwierniejszych fanów!

2021-09-15 14:08
Koniec Ekipy Friza?! Tajny projekt ZSZOKOWAŁ najwierniejszych fanów!
Autor: Daniel Szura Koniec Ekipy Friza?! Tajny projekt ZSZOKOWAŁ najwierniejszych fanów!

Ekipa Friza ponownie wzbudziła duże emocje wśród widzów. Karol Wiśniewski ogłosił, że szykują zupełnie nowy, tajny projekt, którym zamierzają podbić internet. O co chodzi w projekcie? Kiedy jego premiera? Czy to oznacza, że Ekipa Friza kończy nagrywanie? Przekonajcie się i poznajcie odpowiedzi na te pytania w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Koniec Ekipy Friza?! Nowy projekt

Koniec Ekipy Friza to pewniak? Fani zadrżeli, gdy dowiedzieli się, że jeden z najpopularniejszych Youtuberów w Polsce rozpoczął prace nad nowym projektem, którym zamierza podbić internet. Zastanawiają się, czy dalej będzie w stanie poświęcić się w stu procentach, tworząc materiały z Trombą, Wersow, Murcix, Patecem i pozostałymi członkami pozytywnie zwariowanego teamu. Co szykuje Youtuber? Założył nowy kanał i poprosił widzów o wsparcie, czyli klikanie subsrypcji. Tajny projekt Friza ma być realizowany w domu za 5 milionów złotych! Warto przypomnieć, że wierni widzowie filmów Karola Wiśniewskiego ostatnio nie mają powodów do radości. Ostatnio dowiedzieli się, że Friz został okradziony, o czym poinformował używając mocnego podsumowania tej sytuacji.

Telewizor idealny do gamingu! Oto 6 cech, dzięki którym granie jest jeszcze lepsze!

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Koniec Ekipy Friza?! Nowy projekt

Nowy projekt Friza wzbudza duże zainteresowanie wśród stałych widzów. Jego zapowiedź od 12 września, na zupełnie nowostworzonym kanale, miała ponad 20 tysięcy wyświetleń. Youtuber powiedział, że prosi o subskrypcje i wyświetlania, by jego kanał rósł w siłę:

Na tym kanale będą realizowane moje dwa nowe projekty. Pierwszy z nich ruszy jeszcze we wrześniu. (...) Potrzebuję mieć tutaj dużo wyświetleń, żeby było zarabianie na kanale, bo jak go nie ma to YouTube nie promuje filmów. Dwa wymogi to subskrypcje i wyświetlenia, więc bardzo proszę.

- zapowiedział Karol Wiśniewski. Czy to koniec filmów z udziałem Ekipy Friza? Wszystko wskazuje na to, że na jakiś czas Youtuber odpuści wstawianie filmików na swój kanał, by w całości poświęcić się nowemu projektowi. Pierwszy z materiałów zostanie nagrany 20 września, a w trakcie trwania nagrań będą publikowane materiały.

Sonda
Ekipa Friza - czy czekasz na nowy, Tajny Projekt?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze