Koncerty 2014: Lykke Li w Polsce na Open'er2014! Do lineupu dołączają też Banks i Wild Beasts. [VIDEO]

2014-03-13 21:00

Lykke Li w Polsce na Open'er2014! Autorka przeboju I Follow Rivers wystąpi w Polsce po raz drugi. Do ogłoszonych w czwartek 13 marca artystów w lineupie festiwalu dołączają też Banks i Wild Beasts.

Lykke Li w Polsce na Open'er 2014! Autorka przeboju I Follow Rivers pojawi się w Polsce po raz drugi, jednak pierwszy raz przed większą grupą fanów - poprzednio wystąpiła na imprezie zamkniętej.  Do ogłoszonych w czwartek 13 marca artystów w lineupie festiwalu dołączają też Banks i Wild Beasts.

>>>  Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Lykke w Gdyni zaśpiewa nie tylko swoje największe hity, ale także piosenki z zapowiedzianego na 5 maja albumu I Never Learn. Gwiazda zamknie występy na scenie głównej 4 lipca.

Banks znana jest do tej pory z EPek Fall Over i London. Wokalistka w czerwcu wydaje debiutancką płytę. Na Openerze wystąpi na scenie Tent 4 lipca.

Wild Beasts będą promować swoją wydaną w lutym 2014 czwartą w dorobku płytę Present Tense. Ich również będzie można posłuchać 4 lipca na scenie Tent. 

Lykke Li - I Follow Rivers

)
Banks - Warm Water

)

Wild Beasts - Wanderlust

)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze