KONCERTY 2013. Hurricane Dean oraz UFly supportem Alicii Keys. Posłuchaj ich hitów na Eska.pl [VIDEO]

2013-06-17 15:36

Alicia Keys wystąpi w Polsce już 30 czerwca 2013. Koncert odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Przed występem gwiazdy zaśpiewają dwa zespoły: niemiecki Hurricane Dean oraz poznański UFly. Zobacz na Eska.pl największe przeboje tych zespołów.

Koncert Alicii Keys już za kilka dni! Wokalistka wystąpi w Polsce 30.06.2013. Niemiecki zespół Hurricane Dean oraz poznańska grupa UFly to support Alicii Keys. Te dwa zespoły w wyjątkowo udany sposób łączą style muzyczne. Alicia Keys ma nadzieję, że spodobają się także jej fanom.

>>>KONKURS. Wygraj podwójny bilet na koncert Alicii Keys w Poznaniu

Kim są zespoły, które wystąpią przed poznańskim koncertem Alicii Keys? Hurricane Dean to zespół, który pochodzi z niemieckiego Leer. W jego skład wchodzi czterech muzyków Ian Bleeker, Malte Zierden, Oliver Szafranek i Yuergen Schulte. Ich muzyka to pełna energii mieszanka new wave i india rocka. Show, w jakie przeradza się ich każdy występ przytałacza fanów mocą i muzyczną pasją. Z tego powodu zespół Hurricane Dean często występuje na festiwalach. Grupa występowała już w Polsce. 8 maja 2013 zagrała pierwszy i jedyny jak dotąd koncert w Krakowie.

UFly to poznańska grupa, która powstała w 2012 roku w Poznaniu w wyniku transformacji zespołu UnderGroundFly. Muzyka, którą grają to fly rock. Oprócz typowo rockowego grania, wzbogacają swoje utwory o elektroniczne brzmienia, dzięki którym przeboje UFly są wyraziste i zapadają głęboko w pamięć. Inspiracją grupy są tak wielkie gwiazdy jak Coldplay, Hurts czy też Depeche Mode. Muzycy tworzący zespół UFly mają olbrzymie doświadczenie sceniczne. Od 2007 roku zagrali ponad 100 koncertów, między innymi na najważniejszych europejskich festiwalach. Przed występem Alicii Keys zaprezentują utwory z nadchodzącego albumu.

Zobacz White Rain - UFlyZobacz Flat Random Noise - Hurricane DeanNie czytałeś jeszcze?

Dawid Podsiadło na videoczacie Eska.pl we wtorek 18.06.2013. Zadaj pytanie Dawidowi już teraz!

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze