Komodo z historycznym sukcesem! To jeden z najgorętszych polskich teledysków ostatnich lat!

2020-01-02 15:41 RW
Komodo z historycznym sukcesem! To jeden z najgorętszych polskich teledysków ostatnich lat!
Autor: Komodo / materiał prasowy Komodo z historycznym sukcesem! To jeden z najgorętszych polskich teledysków ostatnich lat!

Do grona nielicznych polskich artystów, którym udało się dobić do magicznych 100 milionów dołącza grupa Komodo! Bo to właśnie ich teledysk do tanecznej wersji hitu (I Just) Died In Your Arms został obejrzany na YouTubie już ponad 100 milionów razy! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Komodo w maju 2018 roku zapowiedziało wydanie nowej wersji utworu (I Just) Died In Your Arms. Redakcja ESKA.pl, już po 10-sekundowej zapowiedzi wyczuła, że będzie to jeden z najważniejszych hitów na polskim rynku muzycznym. Potwierdziło się to w momencie, gdy Komodo zdobywali szczyty polskich list hitów, ale również teraz, gdy teledysk przekroczył 100 milionów wyświetleń. 

Hitowy utwór (I Just) Died In Your Arms brytyjskiej formacji Cutting Crew zyskał drugie życie dzięki formacji Komodo. Krakowskie trio stworzyło odświeżoną taneczną wersję utworu, tworząc tym samym na nowo wielki hit ostatnich miesięcy! Piosenka zyskała ogromną popularność. Przez 63 tygodnie utrzymywała się na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych, zdobywając w międzyczasie 3 miejsce na podium zestawienia. Przebojowości niewątpliwie dodaje utworowi teledysk, w którym główną rolę gra Kasia Bielecka. Mistrzyni Europy w pole dance, prezentuje swoje niezwykłe umiejętności i akrobacje, których nie sposób nie docenić oglądając teledysk! Nic więc dziwnego, że klip przekroczył barierę 100 milionów wyświetleń!

Po sukcesie nowej wersji hitu (I Just) Died In Your Arms, jak i Is This Love, krakowskie trio powróciło z kolejnym singlem. Rush Of Blood to ich pierwszy autorski utwór, stworzony we współpracy z amerykańskim wokalistą Michaelem Shynes'em, który wielokrotnie współpracował z Komodo przy ich poprzednich utworach. Jak powiedzieli członkowie zespołu Komodo:

Nowym utworem chcieliśmy pozytywnie  zaskoczyć słuchaczy i mamy nadzieję, że to się uda. W Rush Of Blood usłyszycie zupełnie inny muzyczny klimat, który znacząco różni się od naszych poprzednich singli. Wiele osób stwierdziło, że to klubowy kawałek z rockowym pazurem i dokładnie taki efekt chcieliśmy uzyskać. Oczywiście nie zabraknie w utworze elementów, które stylowo definiują nas jako KOMODO i zapewne każdy nasz fan od razu to wyczuje. W Rush Of Blood ponownie usłyszcie głos Michael’a Shynes’a, wokalisty który współpracował z nami przy poprzednich utworach. Zdajemy sobie sprawę, że to nieco bardziej ambitny projekt, ale bardzo chcieliśmy pokazać naszą inną stronę jeśli chodzi o produkcje muzyczne. Jesteśmy przekonani, że videoclip także zaskoczy naszych fanów, bo jak zwykle włożyliśmy w niego wiele serca i  pracy. Będzie sporo akcji, nawiązania do klimatu lat 80-tych i jak zwykle piękna kobieta. Główną rolę zagrała Patrycja Kamracka, którą wybraliśmy w castingu z pośród ponad 400 zgłoszonych dziewczyn. W klipie jest też spora gratka dla fanów klasycznych amerykańskich aut , bo dzięki naszym partnerom na planie klipu zobaczycie piękne i szybkie auta, w tym kultowy Chevrolet Camaro SS 300 KM z roku 1971. To pierwszy teledysk od kilku lat, gdzie zobaczycie nas jako aktorów grających ważne role. 

Najnowsze