Koło Fortuny: padła rekordowa wygrana! Ta suma zaskakuje!

i

Autor: Fot. moXi game Koło Fortuny

Koło Fortuny: padła rekordowa wygrana! Ta suma zaskakuje!

2018-03-25 15:33

Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Ta suma odbiera mowę! Rekordowa wygrana rundy padła w Kole Fortuny. Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Prowadzący program był zaskoczony, a radości uczestniczki nie było końca. I nic dziwnego, bo żeby wygrać ogromne pieniądze musiała wykazać się zdolnościami taktycznymi, odwagą i mieć dużo szczęścia! Zagadkowe hasło pojawiło się w jednej z rund programu Koło Fortuny. Kategoria 'Matematyka' i spora liczba liter mogły przerazić. Tymczasem zmieniły się w wielkie pieniądze!

1 z 10 - finał odcinka zaskoczył nawet Tadeusza Sznuka

Autor: brak danych

  1 z 10 to jeden z najdłużej emitowanych teleturniejów w Polsce. Pierwszy odcinek pokazano 1994 roku. Taka sytuacja przytrafiła się jednak dopiero drugi raz w 24 letniej historii programu! Niedawny finał odcinka zaskoczył nawet Tadeusza Sznuka, który nie krył

Koło Fortuny - rekordowa wygrana

Rafał Brzozowski zauważył, że w historii nowego Koła Fortuny, takiej sytuacji jeszcze nie było. Padła rekordowa wygrana na jedną rundę. Pani Joanna miała dużo szczęścia i trafiała na kole wygranych najwyższe stawki za spółgłoski. Wyjątkowo długie hasło pochodziło z kategorii 'Matematyka'. Dzięki taktyce i odrobinie szczęścia uczestniczka zarobiła za jedną rundę, aż 12850 złotych! Tak wielkich pieniędzy w zaledwie 2 minuty nie zdobył jeszcze nikt! 

Koło Fortuny - jak przebiegała gra?

Pani Joanna kręciła kołem wielokrotnie. Choć mogła zostać bankrutem, wolała ryzykować. Szczęście się do niej uśmiechnęło. Cały przebieg rundy możecie zobaczyć w poniższym filmiku: