Koleżanka Natsu zjadła BARDZO OSTRE chipsy, a później... To dowód, by tego nie robić!

2023-01-31 14:49
Hot Chip Challenge
Autor: YouTube/Natsu

Hot Chip Challenge to ekstremalne zadanie, na które decyduje się niewielu śmiałków. Koleżanka Natsu nie potrzebowała jednak zbyt dużo czasu na zastanowienie się, czy wziąć w nim udział. Młoda Nikola udowodniła, że jest niesamowicie odważna. Okazuje się, że nie wszystko poszło zgodnie z planem...

Koleżanka Natsu zdecydowała się na naprawdę odważny challegne! Mało kto zrobiłby to, co ona. Młoda Nikola z Natsu World postanowiła spróbować ostrego chipsa z piekła rodem. Hot Chip Challenge to zadanie dla naprawdę odważnych. Wyjątkowa przekąska doprawiona jest jednymi z najostrzejszych papryczek świata: Carolina Reaper oraz Trinidad Moruga Scorpion. Producent ostrzega, że produkt jest ekstremalnie pikantny. Podkreśla, że podczas zadania należy zachować ogromną ostrożność oraz rozwagę. Nikola, by wziąć chipsa do ręki, musiała napierw założyć ochronną rękawiczkę. Co więcej, producent nie bierze odpowiedzialności za niepożądane efekty uboczne, które mogą pojawić się po zjedzeniu chipsa. W momencie zamówienia, całe ryzyko związane z jego używaniem i spożywaniem, przeszło w całości na Nikolę.

Kolega Friza został za to zlinczowany. Jego słowa o otyłych rozwścieczyły fanów

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Hot Chip Challenge - Natsu World

Hot Chip Challenge to piekielnie trudne zadanie. Młoda Nikola, podczas przygotowywania się do rozpoczęcia swojego zadania przyznała, że strasznie się ich boi, bo chips wygląda na naprawdę ostrego. Szczególnie, że na ich opakowaniu była narysowana krwistoczerwona papryczka chilli z ogniem oraz wielki napis RIP. Po tym, jak włożyła przekąskę do ust jej mina zdawała się być całkowicie neutralna, a sama Nikola nie zdradzała żadnych emocji. Jednak po chwili, kiedy jej kubki smakowe i przełyk poczuły, piekielnie ostry smak sytuacja diametralnie się zmieniła. Nikola była przerażona. Na filmiku widać, że oddychanie sprawiało jej wiele problemów. Zapewne przez to, że powietrze jeszcze bardziej podrażniało jej buzię i przełyk. Sytuacja, z każdą kolejną chwilą robiła się coraz bardziej poważna. Koleżanka Natsu przyznała, że może za chwilę stracić przytomność.

Dubiel bezlitośnie kpi z Natsu. TE słowa zabolałyby każdego

Zaraz zemdleję.

Znajomi poradzili jej, by popiła chipsa mlekiem, ponieważ niweluje ono ostro smak. Białko występujące w mleku wypiera związek chemiczny, który sprawia, że smak papryki chili jest taki ostry.

Najlepiej weź do buzi to mleko i je potrzymaj. To jest najsensowniejsze.

Jednak rady zdawały się nie pomagać. Widać było, że Nikoli jest naprawdę ciężko. Z jej oczu płynęły łzy, a ona sama nie wiedziała co ma zrobić, by zniwelować piekielnie ostry smak chipsa. Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani przyznają że koleżanka Natsu jest niesamowicie odważna.

Nikola szacunek dla ciebie bo naprawdę po tym jak się popłakałaś, to widać że jest ostre.

Prawie każdy. Jak to jadł to płakał i z nosa leciała mu woda jak ktoś to nagrywał więc szacun

Ja bym nigdy się nie odważyła, biedna Nikolka🥺

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze