Kolejny koncert Nicki Minaj odwołany. Fani czekali ponad 2 godziny

2019-03-11 11:41 k.w.
Nicki Minaj
Autor: screen YouTube/Nicki Minaj

Trasa koncertowa Nicki Minaj po Europie przejdzie do historii. Fani artystki niestety nie będą wspominać jej pozytywnie. Już kilkukrotnie artystka odwoływała zaplanowane występy. Fani zdążyli kupić bilety, przylecieć na miejsce występu i... musieli wracać do domu. Okazuje się, że Nicki odwołała kolejny koncert - tym razem w Bordeaux. Jakie były powody decyzji artystki?

Kolejny koncert Nicki Minaj odwołany! Występy artystki to ogromne przedsięwzięcia. Nicki robi prawdziwe show, które wymaga pracy wielu osób. Niestety okazuje się, że nie wszystkie miejsca, w których miała wystąpić Nicki nadają się na tak wielkie akcje. Pod koniec lutego piosenkarka miała wystąpić w Bratysławie. Fani zostali wpuszczeni na teren koncertu tylko po to, aby dowiedzieć się, że koncertu nie będzie. Wówczas winni byli organizatorzy, którzy nie zdążyli przygotować na czas sceny. Jaki był powód odwołania koncertu w Bordeaux?

Przeczytaj także: Maryla Rodowicz i Nicki Minaj na wspólnym selfie. To zdjęcie zrobi wam dzień!

Zobacz: Nicki Minaj w 7 Rings Ariany Grande - posłuchaj niezwykłego połączenia!

Koncert Nicki Minaj odwołany

Koncert w Bordeaux był marzeniem wszystkich fanów Nicki Minaj. Niestety nie doszedł on do skutku. Tłumy czekały pod sceną 2, 5 godziny. W pewnym momencie na estradzie pojawił się organizator, który poinformował o odwołaniu koncertu. Jak tłumaczyła później Nicki Minaj - ponownie była wina to organizatora, ponieważ arena na której miała wystąpić, nie miała wystarczającej ilości prądu, aby pokazać show.

Portal allaboutmusic.pl sugeruje, że Nicki Minaj odwołuje koncerty ze względu na bardzo niską sprzedaż biletów. Rzeczywiście - w dniu koncertu w Bordeaux dostępne były jeszcze bilety na wydarzenie. Można było je zakupić ze sporą zniżką. Jak jest naprawdę?

Najnowsze