Kolega Friza chce wejść na Mount Everest! Tylko nieliczni się na to decydują

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=3ezu_1GgrQo, https://www.youtube.com/watch?v=MSxeCVt0ZBE

influencerzy

Kolega Friza chce wejść na Mount Everest! Tylko nieliczni się na to decydują

2023-12-09 13:36

Jeden z kolegów Friza zdecydowanie wyróżnia się na tle typowych. polskich influencerów. Choć niedawno podjął najtrudniejsze wyzwanie w jego życiu i wspiął się na niemal 2025 m n.p.m., to zapowiada, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Już niedługo zamierza zdobyć najwyższy szczyt na świecie.

Karol Wiśniewski ma na swoim koncie wypromowanie wielu osobowości, które realizują się zarówno w sieci, mediach jak i w sporcie. Do ich grona bezsprzecznie zaliczyć możemy Jakuba Pateckiego, który choć odciął się nieco od Friza, nieustannie działa w sieci udowadniając swoim fanom, że marzenia połączone z motywacją i ogromnymi chęciami mogą odmienić życie. Patec jest nie tylko jednym z finiszerów maratonu w Walencji, ale także Ironman'a. Influencer nieustannie udowadnia, że żadnych wyzwań się nie boi i zachęca innych do realizowania swoich celów. Jakiś czas temu pochwalił się swoją podróżą dookoła świata w 80 dni, a teraz zapowiada, że na jego liście do zrobienia w 2024 znalazł się najwyższy szczyt na świecie!

Friz kiedyś i dziś

Patec - Mount Everest

Jakub Patecki, wspinając się na szczyt leżący w paśmie Himalajów i liczący 6812 m n.p.m. - Ama Dablam, zapowiedział, że już niedługo zamierza pobić swój rekord. Godziny treningów i specjalnych ćwiczeń zakładających m.in. te oddechowe i wytrzymałościowe są jedynie początkiem jego górskiej przygody. Influencer nie ukrywa tego, że w 2024 roku zamierza podbić Mount Everest, czyli najwyższy szczyt na świecie liczący 8849 m.n.p.m. Nie licząc aklimatyzacji - która jest podstawą odpowiedniego funkcjonowania w takich warunkach, wejście na górę trwa czasem nawet ponad dwa miesiące.