Kolędy 2019 - Viki Gabor śpiewa Cicha noc. Internauci zachwyceni wykonaniem

2019-12-07 14:09 RW
Kolędy 2019 - Viki Gabor śpiewa Cicha noc. Internauci zachwyceni wykonaniem
Autor: Cicha noc / okładka singla Kolędy 2019 - Viki Gabor śpiewa Cicha noc. Internauci zachwyceni wykonaniem

Cicha noc - to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych, ale jednocześnie najbardziej ulubionych kolęd Polaków. Własną interpretację tej pięknej bożonarodzeniowej pieśni stworzyła Viki Gabor. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 sprawiła, że internauci poczuli świąteczny klimat dużo szybciej. Większość osób jest zachwycona wokalem 12-letniej wokalistki. Przekonajcie się sami, że jest się czym zachwycać - na ESKA.pl

Kolędy 2019Viki Gabor, w niespełna dwa tygodnie po zwycięstwie w Eurowizji Junior, nie zwalnia tempa. Dzień po ogłoszeniu wydania fizycznej wersji singla Superhero, młoda wokalistka zaskoczyła ponownie. W serwisach cyfrowych pojawiły się trzy świąteczne utwory zaśpiewane przez utalentowaną artystkę. Na antenie Radia ESKA usłyszeć mogliście nową wersję What Christmas Means To Me w wykonaniu Viki. Dostępna jest również kolęda Cicha noc, zaśpiewana w języku polskim i angielskim - Silent Night. Internauci momentalnie pokochali nową, ale tradycyjną interpretację tej pięknej kolędy. Pojawiło się mnóstwo komentarzy wychwalających znakomity wokal Wiktorii Gabor. Za sprawą zwyciężczyni Eurowizji Junior magia świąt rozpoczęła się już na początku grudnia.

Kolędy 2019: Viki Gabor - Cicha noc

Viki Gabor przygotowała cover kolędy Cicha noc, jak również anglojęzycznoą wersję Silent Night. Utwory zostały wyprodukowane przez Dominika Buczkowskiego i Patryka Kumóra. Trzecią propozycją jest radosna i energetyczna wersja hitu What Christmas Means To Me. Fantastyczny wokal Viki sprawi, że każdy z miejsca poczuje radość ze zbliżających się świąt. Przekonajcie się sami już teraz:

Najnowsze