Kocham Cię Polsko! odc. 4: Pectus vs Królikowscy. Kto wygra?!

2016-03-26 20:12
Kocham Cię Polsko! odc. 4: Pectus vs Królikowscy. Kto wygra?!
Autor: Fot. Instagram Kocham Cię Polsko w każdą sobotę na antenie TVP2

Kocham Cię Polsko! odcinek 4 odbędzie się 26 marca 2016 roku. Drużyny, które zmierzą się ze sobą w najnowszej odsłonie show to dwie rodziny. Jedna znana z branży muzycznej, a druga z ekranów kinowych i telewizyjnych. Kogo zobaczymy w drugim odcinku? Kto wygra? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Kocham Cię Polsko! to program, który po kilku latach nieobecności powrócił do ramówki TVP2. Emisja show rozpoczęła się w sobotę 5 marca. W nowej odsłonie Kocham Cię Polsko! kapitanami drużyn są Maciej Musiał i Tomasz Kamel. Program prowadzi Barbara Kurdej - Szatan, znana z roli Joasi w M jak miłość. Nowa edycja show TVP2 wzbogacona została o atrakcyjną formułę, a zdaniem producentów najważniejszym celem jest nauka telewidza.

>> Program TV Wielkanoc 2016. Co oglądać w święta wielkanocne?

Kocham Cię Polsko!: Pectus vs Królikowscy

W każdej odsłonie rozrywkowego programu spotykają się ze sobą dwie drużyny, które konkurują ze sobą w kilku różnych zadaniach i walczą o wygraną. W najnowszym odcinku 26 marca zmierzą się ze sobą bracia z zespołu Pectus pod wodzą Tomasza Kamela i rodzina Królikowskich, którą dowodzić będzie Maciej Musiał.

Kocham Cię Polsko! - odcinek 4

Czwarty odcinek Kocham Cię Polsko! zostanie wyemitowany na antenie TVP 2 już w sobotę 26 marca o godzinie 20:05. W każdej odsłonie show uczestnicy rywalizują ze sobą w poszczególnych kategoriach:

  • Zakazane słowa
  • Głuchy telefon
  • Literatura
  • Kalambury
  • Kultowy przebój
  • Polszczyzna
  • Urodziny
  • Kto jest kim?
  • Licytacje

Dajcie nam znać w komentarzach za kogo trzymacie kciuki! :)

>> Życzenia na Wielkanoc: zabawne animacje, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Ktorego Kapitana drużyna zwycięży w sobotę? @tomaszkammel czy @maciekmusial_official? #KochamCiePolsko #WielkanocTuzTuz Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @kochamciepolskotvp

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze