Kobiety spod tych znaków zodiaku wydają najwięcej pieniędzy! Też masz ten problem?

2019-10-17 16:04 A.D.
Pieniądze
Autor: East News / ARKADIUSZ ZIOLEK

Znaki zodiaku mają niezwykły wpływ na nasz charakter i umiejętności. Dzięki nim możemy odkryć nasze unikalne cechy. Wśród nich jest oszczędność i rozrzutność. Szczególne problemy z drugą z nich mają niektóre kobiety. Dowiedz się czy wśród nich jesteś również ty! Już teraz na ESKA.pl znajdziecie odpowiedź!

Kobiety spod tych znaków zodiaku wydają najwięcej pieniędzy? Magia horoskopów zdumiewa, zaskakuje i fascynuje ludzi od pokoleń. Niezwykłym wydaje się, że poprzez ułożenie gwiazd i nadanie znaku zodiaku, możemy stwierdzić, czy ktoś ma predyspozycje do niektórych rzeczy. Czy potrafimy określić, kto ma problem z wydawaniem pieniędzy? Poniżej sprawdzicie, które kobiety według gwiazd zbyt często łapią za portfel, gdy tylko coś im się spodoba!

Zobacz też: Zmiana czasu 2019 na zimowy OSTATNI RAZ? Kiedy przestawiamy zegarki w Polsce?

Muszki owocówki. Posłuchaj, jak pozbyć się owadów z twojej kuchni. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

Kobiety spod tych znaków zodiaku wydają najwięcej pieniędzy - czy masz taki problem? 

Panna

Panna lubi wydawać na swoje przyjemności i nigdy się z tym nie kryje. Jej słabym punktem są ubrania, na które bez pamięci potrafi wydawać fortunę! 

Skorpion

Skorpion nie szczędzi pieniędzy na kosmetyki i biżuterię. Lubi wyglądać ładnie, niepotrzebnie wiąże to jednak z obowiązkiem nadążania za trendami. Jego kosmetyczka wypchana jest szminkami w każdym odcieniu, ale portfel świeci pustkami! 

Waga 

Waga ma wiele różnorodnych hobby i niestety pochłaniają one nie tylko jej czas, lecz również pieniądze. Te kobiety chętnie wybierają również drogie sporty takie jak jazda konna czy narciarstwo. 

Ryby

Ryby uwielbiają rozrywki i nie potrafią obejść się bez licznych spotkań towarzyskich. Ich pieniądze najczęściej zostają w kasach kin, klubów i restauracji. 

Najnowsze