Klaudia Szafrańska marzyła, aby wypuścić piękną balladę [WYWIAD]

2021-07-01 15:00
Klaudia Szafrańska marzyła, aby wypuścić piękną balladę [WYWIAD]
Autor: Kadr z filmu Klaudia Szafrańska - Ko-oddech [Official Music Video] z kanału Klaudia Szafrańska Music Klaudia Szafrańska marzyła, aby wypuścić piękną balladę [WYWIAD]

Klaudia Szafrańska to młoda wokalistka, która uwielbia bawić się muzyką. Znana z duetu Xxannaxx artystka, postawiła na solową karierę i jak się okazuje, idzie jej bardzo dobrze. Kasia Węsierska, nasza specjalistka od hitów na czasie porozmawiała z Szafrańską nie tylko o najnowszej balladzie, ale również zapytała o muzyczne plany na przyszłość.

Klaudia Szafrańska pochodzi z Konina. Występowała w zespole Xxanaxx, który powstał w 2012 roku. Oczarowała jury w telewizyjnym talent show TVN X-Factor. Artystkę także możecie bardzo dobrze kojarzyć z teledysku Quebonafide. Szafrańska oprócz tego, że pokazała się w klipie, to również nagrała do Candy swoją zwrotkę. Udział wokalistki w tym materiale wideo wzbudził spore zainteresowanie. Teraz Klaudia powraca z solowym wydawnictwem. Jak sama mówi, bardzo długo czekała na ten moment, aby móc oddać swoim fanom dobrej jakości materiał, z którego ona sama również będzie bardzo zadowolona. Pierwszym takim krokiem był singiel Niedoskonały. Teraz artystka postanowiła wydać balladę, która ma ogromną szansę stać się hitem wakacji 2021.

Kasia Węsierska porozmawiała z Klaudią Szafrańską również o muzycznych planach na przyszłość, a także w jaki sposób powstawała najnowsza ballada artystki.

Wywiady z Radio ESKA - Klaudia Szafrańska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze