Klaudia Jóźwiak po viralowym utworze Hailey powraca z balladą! To będzie hit?!

i

Autor: E-Muzyka Klaudia Jóźwiak po viralowym utworze "Hailey" powraca z balladą! To będzie hit?!

NOWOŚCI MUZYCZNE

Klaudia Jóźwiak po viralowym "Hailey" postawiła na balladę. I to jaką!

2023-05-26 14:26

Klaudia Jóźwiak, która znana jest jako IMI, to twórczyni viralowego hitu "Hailey". Artystka powraca z balladą, którą dedykuje wszystkim mamom na świecie. Jak brzmi jej nowa piosenka? Przekonajcie się słuchając jej premierowo już teraz.

Ty Wiesz to bardzo emocjonalna i sentymentalna piosenka zadedykowana mamie. Autorka wyraża wdzięczność i ogromną miłość do mamy, która jest dla niej również najlepszą przyjaciółką. Piosenka została napisana w taki sposób, żeby każdy mógł zaśpiewać ją swojej najważniejszej osobie, której chce podziękować za wszystko. Wokalistka przypomina nam, jakie to ważne, kiedy mamy w życiu kogoś, na kim możemy polegać i z kim dzielić nasze radości i smutki.

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, GORĄCE PREMIERY, PŁYTY i ZAPOWIEDZI

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

IMI - kim jest Klaudia Jóźwiak?

IMI, a właściwie Klaudia Jóźwiak, w dzieciństwie wyróżniała się niesamowitą kreatywnością oraz chęcią tworzenia zatem Mama zapisała ją na pierwsze zajęcia związane z muzyką i tańcem w których mogła się wyrazić już w wieku 3 lat. Rozpoznawalność zdobyła, dzięki udziałowi w programie Mam Talent, w którym dotarła do półfinału. Klaudia to idealny przykład tego, że jedna osoba może łączyć ze sobą wiele pasji. Wychodzi z założenia, że człowiek może tak wiele i nie powinien się ograniczać.

Dua Lipa za jaką wszyscy tęsknili. Wydała piosenkę, która od razu jest hitem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE