Kizo pokazał wielkie serce! Bez zapowiedzi przekazał pieniądze na ważny cel

i

Autor: Bartek Wiski @bartekwiskii / Universal Music Poland Kizo pokazał wielkie serce! Bez zapowiedzi przekazał pieniądze na ważny cel

PIĘKNY GEST

Kizo pokazał wielkie serce! Nikomu nie mówił, a to on przekazał pieniądze na ważny cel

2024-02-24 21:07

Nie od dziś wiadomo, że Kizo uwielbia sporty walki. Często gościł na galach MMA, kibicował polskim zawodnikom tej dyscypliny, a nawet sam próbował swoich sił. Mierzący 187 centymetrów raper stoczył dwa pojedynki i dwa przegrał, ale zapewne nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Póki co skupia się wyłącznie na muzyce i jak się okazuje na wspieraniu szlachetnych akcji!

Spis treści

  1. Kizo - pieniądze dla córki zawodnika MMA

Kizo pokazał wielkie serce, ale nie tylko on! O co dokładnie chodzi? Michał Materla i Paweł Pawlak po gali XTB KSW 89 w grudniu 2023 doszli do wniosku, że mistrzowski pas federacji przekażą na aukcję charytatywną. Dali jednocześnie znać, że pieniądze zostaną przekazane na rzecz córki Daniela Omielańczuka. Pola, urodzona w 2018 roku, cierpi na mózgowe porażenie dziecięce obustronne kurczowe. Wsparcie otrzymają również inni podopieczni fundacji Cancer Fighters. Federacja KSW na początku stycznia 2024 poinformowała, że licytacja się zakończyła i aż 55 200 złotych zostanie przekazane na uzgodnione cele. 

W taki sposób Kizo poznał Bletkę. Niebywała historia ich znajomości!

short_kizo_bletka_duet z podsiadło

Kizo - pieniądze dla córki zawodnika MMA

Znaczna część pieniędzy na cel charytatywny pochodzi z portfela Kizo i projektu MTS. Patryk Woziński nigdy nie wspominał, że to on włączył się w licytację pasa mistrzowskiego należącego do Pawła Pawlaka po jego starciu z Michałem Materlą. Wydawało się, że jedynym jego celem jest pas mistrzowski Fame MMA. A tymczasem ma pas mistrzowski KSW wygrywając licytację kwotą 40 tysięcy złotych. Pozostałe pieniądze pochodzą z konta bankowego Materli.

Roxie Węgiel wygrała Eurowizję i prosiła o fotkę ze Smolastym. Tak zareagował raper!

Kizo pojawił się w klatce, podczas gali XTB KSW Epic 24 lutego i nie chciał się rozwodzić się w tym temacie: Co ja mogę powiedzieć, szacunek dla Michała i Pawła za inicjatywę i życzę wszystkim dobrego wieczoru.