Kisses Low Down - Kelly Rowland. Zobacz nowy teledysk na Eska.pl [VIDEO]

2013-03-14 11:05

Kisses Low Down to tytuł nowej piosenki Kelly Rowland. W sieci ukazał się teledysk tego utworu. Piosenka znajdzie się na najnowszej płycie Kelly Year Of A Woman. Zobacz nowy klip byłej członkini Destiny's Child na Eska.pl!

Kisses Low Down - Kelly Rowland opublikowała teledysk do tej piosenki. Wokalistka znana jest przede wszystkim jako członkini zespołu Destiny's Child. Zespół zawiesił działalność w 2002 roku. Ostatnia wspólna płyta dziewczyn ukazała się w 2005 roku. Od tej pory każda z nich rozpoczęła solową karierę. Kisses Low Down to najnowszy singiel Kelly, który zapowiada jej najnowszy album Year Of A Woman. Ice, pierwsza piosenka z tego krążka ukazała się w sierpniu 2012.

Zobacz na Eska.pl lyric video najnowszego singla Kelly Rowland

Nowy teledysk Kelly Rowland jest pełen barw. Kelly występuje w nim w kolorowych kreacjach i  odlotowych fryzurach! Takiego wcielenia wokalistki fani nie mieli jeszcze okazji poznać! Kelly o premierze nowego teledysku napisała na Twitterze: Już jest! Zobacz mój najnowszy teledysk i udostępnij, jeżeli ci się podoba! - napisała wokalistka. Czy podoba wam się nowy teledysk Kelly Rowland?

Zobacz Kisses Low Down - Kelly RowlandNie czytałeś jeszcze?

Harlem Shake to plagiat? Afera wokół przeboju DJ Baauera

EP