Kinny Zimmer - wiek, imię, dziewczyna. Kim jest Kinny Zimmer od hitu Rozmazana kreska?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Kinny Zimmer - Rozmazana kreska SBM Starter // YouTube.com/ SBM Starter Kinny Zimmer - wiek, imię, dziewczyna. Kim jest Kinny Zimmer od hitu Rozmazana kreska?

Kinny Zimmer - wiek, imię, nazwisko, buty. Kim jest Kinny Zimmer?

2023-03-02 14:26

Kinny Zimmer to objawienie muzycznego rynku 2021 i hip-hopowa nadzieja w 2022. Młody raper zdobył popularność za sprawą megahitu Rozmazana kreska. Utwór błyskawicznie przekroczył milion odtworzeń w serwisach streamingowych, a jego teledysk w 3 tygodnie miał już ponad 4 miliony wyświetleń. O czym rapuje Kinny Zimmer? Kim jest artysta, który zdominował w ostatnich tygodniach roku?

Spis treści

  1. Kinny Zimmer - wiek
  2. Kinny Zimmer - imię, nazwisko
  3. Kinny Zimmer - dziewczyna
  4. Kinny Zimmer - buty
  5. Kinny Zimmer - kim jest?
  6. Kinny Zimmer - zdjęcia

Kinny Zimmer - wiek, imię, nazwisko, rap, dziewczyna, biografia. To wszystko, co najbardziej interesuje internautów, jeśli chodzi o tego młodego artystę. Wszyscy chcą wiedzieć, kim jest Kinny Zimmer od hitu Rozmazana kreska? Artysta właśnie tym utworem wywołał ogromne zamieszenie pod koniec 2021 roku. Singiel, tylko w jednym serwisie muzycznym przekroczył barierę trzech milionów odsłuchań. Teledysk w blisko miesiąc doczekał się ponad czterech milionów wyświetleń. Co więcej piosenka Rozmazana kreska używana była w wielu viralowych filmikach w platformie TikTok. Statystyki wyraźnie pokazywały, że Kinny Zimmer w 2022 był mocnym, muzycznym zawodnikiem. Fanom rapu imponuje jego wszechstronność w tworzeniu i ambicja. Jak naprawdę nazywa się Kinny Zimmer? Imię i nazwisko, jak i inne informacje podrzucamy w tym miejscu.

Rozmazana kreska - TEKST: o czym śpiewa Kinny Zimmer? O czym jest piosenka?

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Kinny Zimmer - wiek

Ile lat ma Kinny Zimmer? Wiek młodego rapera nie jest ujawniony. Nieoficjalnie mówi się, że urodził się w 1999 roku.

Kinny Zimmer - imię, nazwisko

Jak nazywa się Kinny Zimmer? Imię i nazwisko młodego rapera, który jest jednocześnie producentem, interesuje wiele osób. Ujawniamy, że Kinny Zimmer, to tak naprawdę Wiktor Jakowski. Młody chłopak ma już na koncie współpracę ze Szpakiem, a także Białasem i White 2115, przy okazji tworzenia płyty Diamentowy Las. Był jednym z twórców utworu Korzenie w bagnie, Mutanci, czy tytułowy utwór Diamentowy las.

Kinny Zimmer - dziewczyna

Kinny Zimmer, czyli Wiktor Jakowski ma dziewczynę? Ta informacja nie jest ujawniona. Na instagramowym profilu artysty nie znajdziecie zdjęć z drugą połówką. Sam jednak w piosence Rozmazana kreska rapuje, że ma kilka miejsc dla dziewczyn w swoim sercu.

Kinny Zimmer - buty

Kinny Zimmer jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów na muzycznym rynku. W lutym 2023 dowiedzieliśmy się, że został twarzą popularnej marki butów. Oprócz tego jego utwór pt. 200 osób w kawalerce, pojawia się w reklamie.

Kinny Zimmer - kim jest?

Kinny Zimmer to uczestnik SBM Starter 2021, ale już wcześniej słuchacze mogli poznać jego twórczość. Wiktor Jakowski należał do wytwórni Gugu Label, za którą odpowiada raper Szpaku. Właśnie z szefem tej wytwórni wydał utwór Jadę nocą na Mazurach. Wiadomo, że pracował w Nobocoto Studio, gdzie zajmował się realizacją dźwięku. Kinny Zimmer, jako uczestnik czwartej edycji SBM Starter wydał utwór Jazda oraz Rozmazana kreska, które podbiło internet. Momentalnie stał się faworytem do podpisania kontraktu z popularnym labelem. Na utwór Rozmazana kreska mogliście głosować w ramach Rap 20 w Radiu ESKA. Każde notowanie w poniedziałek od 23:00. Rozmazana Kreska trafiła także na 1. miejsce najpopularniejszych utworów w Polsce na Spotify oraz znalazł się na światowej liście Viral 50 w tym samym serwisie streamingowym. 

Wiktor, zanim stał się częścią akcji SBM Label mającej na celu wyłonić rapowe talenty, wydał trzy single - jednym z nich było opublikowane pod szyldem GUGU, Jadę Nocą Na Mazurach z gościnnym udziałem Szpaka. Muzyczna działalność Kinniego nie ogranicza się jednak wyłącznie do nagrywania własnych utworów. Słuchacze mogli natknąć się na efekty jego pracy, być może nawet o tym nie wiedząc. Regularnie pojawiał się on w NOBOCOTO Studio, gdzie pracował między innymi przy takich projektach jak Diamentowy Las, Białasa i White’a 2115, odpowiadając za brzmienie i inżynierię dźwięku. Na tle pozostałych artystów z pewnością wyróżnia go samowystarczalność i szerokie spektrum zdolności - wystarczy spojrzeć chociażby w opis jego kawałków, by dowiedzieć się, że samodzielnie tworzy teledyski, bity, realizuje wokale i pisze teksty - prawdziwy człowiek orkiestra!

Kinny Zimmer - zdjęcia

Kinny Zimmer najbardziej aktywny jest na swoim artystycznym profilu @kinnyzimmer. Konto artysty śledzi 30 tysięcy obserwujących, a on sam obserwuje: Deemza, Quebonafide, Maragret, Kiza, Boxdela, Dziarmę, czy Natsu.