King of Thorn - kim jest uczestnik Mam Talent 2021?

2021-09-17 17:28
King of Thorn
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn (X-News)

King of Thorn to nowy uczestnik 13. edycji programu Mam talent. W pierwszych odcinkach nowej odsłony słynnego talent show mieliśmy okazję zobaczyć już kilka niesamowitych występów. King of Thorn to jedna z uczestników, których występ zachwyci widzów i jurorów. Kim jest King of Thorn? Sprawdź niżej.

Mam Talent 2021 zaskakuje z odcinka na odcinek! Najnowsza 13. edycja przyniosła kilka zmian. W jury oglądamy w tym sezonie Jana Klimenta - popularnego tancerza. Co więcej, do programu wprowadzono nowe zasady - platynowy przycisk i dziką kartę. Program jest na antenie od 2008 roku, a na jego scenie przewinęły się już tysiące uczestników. Już niedługo widzowie będą mogli podziwiać Kinga of Thorna. Kim jestten utalentowany człowiek?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

King of Thorn - kim jest?

Do udziału w „Mam Talent!” przymierzał się aż 3 lata. Mieszka w Toruniu i ma 35 lat. Pracuje jako ochroniarz, ale z zawodu jest elektrykiem. Marzy o tym, by z iluzji zrobić sposób na życie.

Mam talent 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Mam talent powrócił na antenę TVN-u już w pierwszym tygodniu września 2021. Nowa edycja pokazywana będzie w te same dni i o tej samej porze co poprzednia, czyli w soboty o 20:00. Pierwszy odcinek został wyemitowany już 4 września.

Najnowsze