Kim Petras

i

Autor: Universal Music Polska Kim Petras wydała drugą płytę.

Nowość

Kim Petras niespodziewanie wydała nowy album „Problematique”

2023-09-20 17:05

Emocje przed nadchodzącą trasą koncertową Kim Petras wciąż rosną. 2 marca 2024 roku artystka wystąpi w Warszawie. Teraz Kim postanowiła przygotować fanów na trasę niespodziewanie wydanym albumem „Problematique”.

Po tym, jak „Problematique” częściowo wyciekł do sieci, Kim odłożyła go do szuflady. Fani jednak wciąż prosili o wydanie materiału. Dzięki licznym prośbom wreszcie otrzymali 10 euforycznych utworów, inspirowanych francuską muzyką house i paryskimi krajobrazami dźwiękowymi. Część z nich z pewnością znajdzie się na setliście nadchodzącej trasy koncertowej Petras. Pewność siebie, którą cieszy się Kim, zaraża. „Problematique” przykuwa uwagę dzięki takim utworom jak „Treat Me Like A Ho” czy funkowy „Born Again”. Wyzywający tytułowy utwór oddaje ducha płyty. Jest tu też zmysłowy „Deeper” i zabawny „All She Wants” z udziałem samej Paris Hilton.

Kim Petras w Polsce - kiedy i gdzie wystąpi gwiazda od hitu Unholy? Data, miejsce, bilety

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Kim Petras - „Problematique”. Tracklista

  1. Problematique
  2. Je T’Adore
  3. All She Wants (feat. Paris Hilton)
  4. Born Again
  5. Something About U
  6. Treat Me Like A Ho
  7. Confession
  8. Deeper
  9. Dirty Things
  10. Love Ya Leave Ya

Kim Petras - sukcesy

To przełomowy rok w karierze Kim Petras. Zaczęła go od triumfu na gali rozdania nagród Grammy – Kim i Sam Smith nie tylko dali pamiętny występ, ale i zdobyli statuetkę za przebój „Unholy”, który niedawno przekroczył miliard odtworzeń. Na początku roku Kim wydała mrożący singiel „brrr”, który wykonała na imprezie Billboard’s Women In Music, gdzie została uhonorowana nagrodą Chartbreaker Award.