Kim Kardashian i Kanye West nagrają piosenkę dla swojego dziecka! Jak Kim wypadnie w roli piosenkarki? [AUDIO]

2013-01-08 14:23

Kim Kardashian i Kayne West jako przyszli rodzice zamierzają nagrać dla swojego jeszcze nienarodzonego dziecka prawdziwy hit. Amerykańskiemu raperowi bardzo zależy na tym, aby w piosence zaśpiewała jego ukochana. Gwiazda uważa, że będzie to świetny prezent dla ich córki lub syna!

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się dziecka, którego przyjście na świat będą celebrować w rytmie wspólnie nagranej piosenki. Amerykański raper wpadł na pomysł stworzenia utworu, w którym chce zaśpiewać razem z Kim. Wszystko to oczywiście dla ich przyszłego syna lub córki. Kanye jest przekonany, że to doskonały prezent dla jego jeszcze nienarodzonej pociechy.

Kanye bardzo zależy, aby do piosenki swoje wokale nagrała Kim, która nosi ich dziecko. Uważa, że będzie to naprawdę wyjątkowy moment, gdy ich dziecko będzie mogło posłuchać kawałka nagranego przez obojga rodziców, szczególnie gdy już podrośnie - zdradził informator Daily Star.

>>> Perfect Bitch Kanye West’a. Amerykański raper napisał piosenkę dla Kim Kardashian!

Fani Kardashianki już zastanawiają się jak celebrytka wypadnie w roli piosenkarki. W muzyczny sposób narodziny swojej córki świętowali już wcześniej Beyonce i Jay-Z. Dumny tata nagrał kawałek Glory, w którym możemy usłyszeć pierwsze kwilenie Blue Ivy Carter.


Posłuchaj na Eska.pl Glory - Jay-Z ft. Blue Ivy Carter!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze