Kim jest Sarsa Markiewicz, nominowana do aż 3 statuetek ESKA MUSIC AWARDS 2015?

2015-07-07 19:12
Kim jest Sarsa Markiewicz
Autor: fot. mat. prasowe

Kim jest Sarsa Markiewicz, wokalistka nominowana w aż trzech kategoriach do ESKA Music Awards 2015? Poznajcie bliżej wyjątkowo pracowitą kandydatkę na gwiazdę, która zdobyła szerszą popularność dzięki piosence Naucz Mnie, jednak na rynku muzycznym próbuje sił wcale nie od wczoraj!

Sarsa Markiewicz walczy o statuetki ESKA Music Awards w aż trzech kategoriach: Najlepszy Hit, Najlepsza Artystka i Najlepszy Radiowy Debiut. [Tu można głosować na Sarsę na EMA 2015] Wszystko za sprawą piosenki Naucz Mnie, która stała się megaprzebojem tego roku - ten kawałek pobił już polski rekord VEVO zdobywając 10 milionów wyświetleń w zaledwie 57 dni od premiery. Nie wszyscy wiedzą, że Sarsa od dawna pracowała na swój sukces i że na początku wcale nie było łatwo!

Sarsa Markiewicz - wiek i prawdziwe imię

Nieoficjalny fan klub http://sarsamarkiewicz-com.blogspot.com/ podaje jako jej datę urodzenia 13 czerwca 1989 r - oznaczałoby to, że ukończyła właśnie 26 lat. Prawdziwe imię Sarsy to Marta.

Sarsa Markiewicz - Must Be The Music, X Factor i The Voice Of Poland

Sarsa próbowała szczęścia w kilku programach w stylu talent show - między innymi w 2011 roku w drugiej edycji Must Be The Music oraz w 2013 roku w X Factor. Jednak przejść do kolejnego etapu udało jej się dopiero w programie The Voice Of Poland - w którym dostała się do półfinału, jednak w nim nie wystąpiła z powodu wypadku, jakiemu w tym czasie uległa. To na szczęście nie stanęło jej na przeszkodzie w realizacji zamierzonego celu - to właśnie o Sarsie jest obecnie głośniej niż o zwycięzcach poprzednich edycji The Voice.

Sarsa Markiewicz - piosenki

Wokalistka jeszcze zanim pojawiła się w The Voice Of Poland 5, miała na koncie wiele napisanych i nagranych piosenek w różnych muzycznych projektach - między innymi Fluktua, Sarsa Parilla, TAKLoopNie - oraz w duetach, na przykład z Krzysztofem Kiljańskim czy Karolem Dziedzicem. Warto posłuchać ich na YouTube, bo Marta pokazuje się w nich niejednokrotnie z mniej znanej, mniej radiowej strony.

Sarsa Markiewicz - płyta

Według obecnie dostępnych zapowiedzi debiutancki krążek ma się ukazać jeszcze w tym roku, we wrześniu. Jak zapowiedziała sama Sarsa - ma zawierać zarówno utwory typowo radiowe, takie jak Naucz Mnie, jak i bardziej alternatywne - jak Chill.

Sarsa Markiewicz - ciekawostki

Sarsa pochodzi ze Słupska, jest nie tylko wokalistką, ale także kompozytorką i autorką tekstów, gra także na wielu instrumentach. Z wykształcenia jest muzykoterapeutą, pracuje między innymi z upośledzonymi dziećmi, obecnie pracuje także nad doktoratem w tej dziedzinie. Pasjonuje ją jednak nie tylko muzyka i terapia - w wolnych chwilach projektuje inspirowane naturalnymi częstotliwościami muzycznymi ubrania pod marką FakeFashion by Sarsa.

Sarsa - Naucz Mnie

 

Sarsa - Chill

Justin Bieber nago: Goły tyłek Biebera - zobacz najlepsze memy i żarty!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze