Natalia Zastępa

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Kim jest Natalia Zastępa? Zaczynała w "The Voice Kids" i szybko zyskała uznanie w branży!

2024-05-25 20:38

Natalia Zastępa dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w programach "The Voice Kids" oraz "The Voice of Poland". I choć żadnego z nich nie wygrała, dziś jest uznaną przez branżę fonograficzną artystką. Niebawem zobaczymy ją podczas Polsat Hit Festiwal w Sopocie.

O Natalii Zastępie trudno powiedzieć, że szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. 21-latka próbowała swoich sił w popularnych formatach telewizyjnych, takich jak "The Voice Kids" oraz "The Voice of Poland", zanim wypłynęła na szerokie wody. Gdy w końcu jej się to udało, szybko zyskała uznanie nie tylko ze strony publiczności, ale również branży fonograficznej, co wcale nie jest oczywiste. Zdaniem wielu przełom w karierze Zastępy nastąpił w chwili, gdy wydała singiel "Rudy". Piosenka promująca jej debiutancki album studyjny "Nie żałuję" odniosła bardzo duży sukces. Po dłuższej przerwie Natalia Zastępa jest gotowa na powrót. Jej najnowszy kawałek zatytułowany "Wszystko jedno" także okazał się hitem i już za moment wybrzmi na legendarnej scenie, jaką bez wątpienia jest Opera Leśna w Sopocie. 21-letnia wokalistka nie ukrywa, że znalezienie się w gronie tak popularnych artystów, jest dla niej nie lada wyróżnieniem.

Hity, które Carla Fernandes napisała innym artystom. Mało kto wie, że to ona jest ich autorką!

Natalia Zastępa na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024

Natalia Zastępa - kim jest?

Natalia Zastępa urodziła się 28 maja 2002 roku, co oznacza, że niebawem skończy 22 lata. Artystka wcześnie zrozumiała, że chce działać w branży muzycznej. Jako 15-latka pojawiła się w 1. edycji programu "The Voice Kids", a chwilę później, gdy wiek jej na to pozwolił, w 9. edycji "The Voice of Poland", gdzie zajęła 2. miejsce. W 2021 roku, niedługo po wydaniu debiutanckiego albumu, za promujący go utwór "Wiesz jak jest" otrzymała nagrodę za najlepszą muzykę i nagrodę jury w konkursie Super Premier na LVIII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.