Kim jest Marta Gałuszewska? Voice of Poland to jej kolejna próba!

2018-08-08 11:37
Kim jest Marta Gałuszewska Voice of Poland to jej kolejna próba!
Autor: fot. Voice of Poland 2017 Kim jest Marta Gałuszewska Voice of Poland to jej kolejna próba!

Marta Gałuszewska zaczęła karierę w Voice of Poland w 2017 roku! Kim jest i co robi na co dzień? Karierę uzdolnionej elblążanki przybliżamy na ESKA.pl

Marta Gałuszewska - kim jest zwyciężczyni Voice of Poland? Młoda wokalistka ma na koncie sporo osiągnięć! Marta przed programem była liderką zespołu Divergent z którym koncertowała, ale brała również udział w popularnych programach telewizyjnych typu talent-show. Od najmłodszych lat jej pasją jest muzyka i śpiew! Pod koniec szkoły podstawowej zaczęła śpiewać w Szalonych małolatach.

Kim jest Marta Gałuszewska - Voice of Poland, zespół, kariera

Marta Gałuszewska to 23-letnia wokalistka z Elbląga. W ostatnich latach pojawiła się w programie Bitwa na Głosy, gdzie dołączyła do drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Must Be the Music, w którym występowała w duecie Nowhere. Marta później śpiewała w zespole Divergent, który tworzyła ze swoim kolegą, Michałem Citko. Zdecydowali się na wspólne granie jesienią 2015 roku. Można ich było zobaczyć na ulicach Trójmiasta i okolic. W swoim repertuarze mieli akustyczne covery znanych utworów, artystów, takich jak: Adele, Katy Perry, Jessie J, Nirvana czy Leonard Cohen. Wykonali nawet megahit 2017 roku - Despacito! 

Marta Gałuszewska podczas przesłuchań w ciemnio w Voice of Poland zaśpiewała hit I See Fire, pod którym podpisuje się Ed Sheeran. Swoim znakomitym wykonaniem oczarowała wszystkich trenerów, bo każdy z nich odwrócił swój fotel. Zobaczcie sami jej wykon:

Daniel Gabryszewski: 'Śpiewania nigdy nie porzucę!'. Voice of Poland oczami uczestnika.

Autor: brak danych

Daniel Gabryszewski, czyli uczestnik Voice of Poland, który zszokował trenerów! Jak wspomina Voice of Poland? Rozmowę podrzucamy na ESKA.pl

Najnowsze