Kim jest Jan Traczyk, autor Chciałbym To Być Ja? Gwiazda "Metra" zapowiada debiutancką płytę! [VIDEO]

2018-04-01 1:05

Janek Traczyk - wokalista znany z roli Jana w kultowym musicalu Metro oraz z udziału w takich talent shows jak Must Be The Music, The Voice Of Poland czy Szansa na Sukces - zapowiada swoją pierwszą płytę. Zobacz i posłuchaj piosenki Chciałbym To Być Ja - na ESKA.pl!

Kim jest Jan Traczyk? Wokalista ma 29 lat, mieszka w Warszawie, od czterech lat pracuje w warszawskim Studio Buffo, gdzie gra rolę Jana w uwielbianym musicalu Metro. Szersza publiczność może kojarzyć go z udziału w jednej z edycji muzycznego talent show Must Be The Music, gdzie zachwycił wykonaniem piosenki Robbiego Williamsa - Angels, lub też z The Voice Of Poland.

Obecnie Jan pracuje nad debiutancką płytą, którą zapowiada piosenka Chciałbym To Być Ja. Do kawałka nagrano teledysk, w którym wystąpili tancerze znani z Tańca z Gwiazdami: Krzysztof Hulboj i Janja Lessar. Jan sam komponuje i tworzy teksty piosenek! O Chciałbym To Być Ja tak napisał na swoim Facebooku:

"Przed Wami piosenka, która nie dawała mi spać. Piosenka, która wryła się tak głęboko w moje emocje, jak ŻADNA do tej pory. Jestem przywiązany do każdego słowa i każdej nuty i niezależnie od tego czy komukolwiek się spodoba - jestem bardzo szczęśliwy że ją napisałem.
Jest to oficjalny początek Mojej Własnej Muzycznej Drogi.
"

W oczekiwaniu na debiutancką płytę przystojnego wokalisty, posłuchaj jak śpiewa - na ESKA.pl!Jan Traczyk w The Voice Of PolandJan Traczyk - nagranie z Szansy na Sukces

Najnowsze