Niewidomy chłopiec gra hit Gromee'ego. Kim jest Igor Sobierajski?

2018-11-24 21:44

Niewidomy chłopiec zrobił wzruszający cover polskiego hitu na Eurowizję. Jak brzmi wersja 13-letniego Igora?

Light Me Up w wersji niewidomego 13-latka chwyci cię za serce! Kim jest Igor Sobierajski, młody muzyk obdarzony doskonałym słuchem? Takiego wykonania polskiej piosenki na Eurowizję nie powstydziłby się na pewno nawet sam Gromee! Posłuchaj, jak brzmi Light Me Up w naprawdę niezwykłym wykonaniu Igora. Warto śledzić rozwój muzycznej kariery tego chłopca - może jeszcze wszystkich zadziwić!

Kim jest Igor Sobierajski?

Nagrywanie nowych wersji znanych hitów to bardzo powszechna praktyka. Dlatego większość coverów niestety pozostaje zupełnie niezauważona, a często nie odróżniają się one nawet od oryginalnej wersji. Zdarzają się jednak przypadki, gdy cover nadaje piosence zupełnie nowego charakteru i sprawia, że odkrywamy go na nowo. Takim talentem obdarzony jest 13-letni Igor Sobierajski, niewidomy chłopak, którego wersja Light Me Up zagrana na pianinie będzie w stanie wzruszyć każdego.

Light Me Up najbardziej niedocenioną piosenką Eurowizji 2018! Gromee z ważną nagrodą

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018: Light Me Up z nagrodą dla najlepszej niedocenionej piosenki! Okazuje się, że nie tylko fani z Polski są zdania, że niskie notowania Gromee'ego i Lukasa Meijera w tegorocznym konkursie nie były sprawiedliwe. Polska propozycja została uhonorowana nagrodą Kate

Igor nie widzi od urodzenia, ma za to absolutny słuch muzyczny - jest w stanie zagrać każdy utwór, mimo że nie widzi nut. Chłopiec jest już teraz pierwszym niewidomym uczniem Szkoły Muzycznej w Bydgoszczy. Jako sześciolatek zagrał na pianinie Poloneza na studniówce starszej siostry! Igor prowadzi swój kanał na YouTubie, igi YT, na który wrzuca swoje wersje popularnych utworów zagrane na pianinie lub keyboardzie. Oprócz rewelacyjnego coveru Light Me Up Gromee'ego można tam znaleźć m.in. utwory Aviciiego, Ariany Grande czy Kygo. Młody muzyk marzy o zostaniu didżejem lub kompozytorem - po przesłuchaniu piosenek w jego wykonaniu można spokojnie stwierdzić, że ma na to ogromne szanse!

Najnowsze