Spotify

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Kiedy Spotify Wrapped 2021? Jak sprawdzić, czego się słuchało?

2021-12-01 8:19

Chcecie sprawdzić, czyich piosenek słuchaliście najczęściej w mijającym roku? Już niebawem będzie to możliwe! Wszystko za sprawą Spotify Wrapped 2021 dla użytkowników najpopularniejszego serwisu cyfrowego na świecie. Kiedy i jak sprawdzić listę najchętniej słuchanych wykonawców i piosenek? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w jednym miejscu.

Spotify Wrapped 2021 - kiedy i jak sprawdzić? Odpowiedzi na te pytania okażą się kluczowe dla wszystkich użytkowników serwisu, którzy z niecierpliwością wyczekują interaktywnego podsumowania ostatnich dwunastu miesięcy w muzyce. Choć być może ciężko w to uwierzyć, rok 2021 zbliża się ku końcowi. Już za kilka tygodni przywitamy jego następcę, ale zanim to się stanie, czas na trochę podsumowań. Jednym z najbardziej wyczekiwanych jest kultowe już wśród korzystających ze streamingu Spotify Wrapped. To nic innego, jak przypomnienie tych utworów, podcastów i wykonawców, których słuchaliśmy najczęściej od 1 stycznia. Podsumowaniem muzycznym można podzielić się w mediach społecznościowych, tym samym zachęcając znajomych do porównania gustów. Kiedy i jak sprawdzić Spotify Wrapped 2021? 

Sonda
Jakiej muzyki słuchasz?

Spotify Wrapped 2021 - kiedy?

Kiedy Spotify Wrapped 2021 będzie dostępne? Data nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Dobra wiadomość jest jednak taka, że Spotify zapewnia, iż będzie to miało miejsce niebawem. W serwisie pojawiły się już nawet pierwsze reklamy. Najpewniej funkcja będzie aktywna na samym początku grudnia. W zeszłym Spotify Wrapped zadebiutowało 2 grudnia.

Spotify Wrapped 2021 - jak sprawdzić?

Jak sprawdzić swoje Spotify Wrapped 2021? To bardzo łatwe! Wystarczy jedynie odpalić aplikację Spotify. Gdy podsumowanie będzie już dostępne, na ekranie pojawi się baner zachęcający do zapoznania się z rocznymi statystykami. Ranking można sprawdzić także na komputerze. Wtedy należy skorzystać ze specjalnego linka, który na ten moment nie jest jeszcze aktywny.

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni