Kiedy Spotify Wrapped 2021? Jak sprawdzić, czego się słuchało?

2021-12-01 8:19
Spotify
Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Chcecie sprawdzić, czyich piosenek słuchaliście najczęściej w mijającym roku? Już niebawem będzie to możliwe! Wszystko za sprawą Spotify Wrapped 2021 dla użytkowników najpopularniejszego serwisu cyfrowego na świecie. Kiedy i jak sprawdzić listę najchętniej słuchanych wykonawców i piosenek? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w jednym miejscu.

Spotify Wrapped 2021 - kiedy i jak sprawdzić? Odpowiedzi na te pytania okażą się kluczowe dla wszystkich użytkowników serwisu, którzy z niecierpliwością wyczekują interaktywnego podsumowania ostatnich dwunastu miesięcy w muzyce. Choć być może ciężko w to uwierzyć, rok 2021 zbliża się ku końcowi. Już za kilka tygodni przywitamy jego następcę, ale zanim to się stanie, czas na trochę podsumowań. Jednym z najbardziej wyczekiwanych jest kultowe już wśród korzystających ze streamingu Spotify Wrapped. To nic innego, jak przypomnienie tych utworów, podcastów i wykonawców, których słuchaliśmy najczęściej od 1 stycznia. Podsumowaniem muzycznym można podzielić się w mediach społecznościowych, tym samym zachęcając znajomych do porównania gustów. Kiedy i jak sprawdzić Spotify Wrapped 2021? 

Sonda
Jakiej muzyki słuchasz?

Spotify Wrapped 2021 - kiedy?

Kiedy Spotify Wrapped 2021 będzie dostępne? Data nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Dobra wiadomość jest jednak taka, że Spotify zapewnia, iż będzie to miało miejsce niebawem. W serwisie pojawiły się już nawet pierwsze reklamy. Najpewniej funkcja będzie aktywna na samym początku grudnia. W zeszłym Spotify Wrapped zadebiutowało 2 grudnia.

Spotify Wrapped 2021 - jak sprawdzić?

Jak sprawdzić swoje Spotify Wrapped 2021? To bardzo łatwe! Wystarczy jedynie odpalić aplikację Spotify. Gdy podsumowanie będzie już dostępne, na ekranie pojawi się baner zachęcający do zapoznania się z rocznymi statystykami. Ranking można sprawdzić także na komputerze. Wtedy należy skorzystać ze specjalnego linka, który na ten moment nie jest jeszcze aktywny.

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze