Natsu

i

Autor: screen z YouTube/Natsu

Kiedy poznamy ekipę Natsu? Nowy projekt coraz bliżej!

2021-12-20 10:34

Wielkimi krokami zbliża się nowy rozdział w życiu Natsu. Youtuberka spakuje walizki, wyprowadzi się z domu X i rozpocznie nowy projekt w internecie! Wiemy już że dołączą do niej inni influencerzy, a także nowe osoby wybrane poprzez castingi. Kiedy poznamy pełną ekipę Natsu? Nowy projekt zbliża się wielkimi krokami!

Kiedy poznamy ekipę Natsu? Nowy projekt coraz bliżej! Natsu lada moment odchodzi z Teamu X. Jak już wcześniej wspominała, jej wyprowadzka z willi pod Warszawą nastąpi na początku 2022 roku. Fani po ogłoszeniu tych informacji byli mocno zasmuceni, jednak trzymają kciuki za swoją idolkę i mimo wszystko, nie mogą doczekać się jej kolejnego projektu. Najbardziej ciekawi ich to, kto dołączy do jej nowej ekipy ze znanych influencerów, a także osób, które przeszły do kolejnego etapu jej castingu. Najbardziej typują Paulinę Hornik, Dominika Henne i Olkę Psycholkę. Czy tak będzie? O tym dowiemy się niebawem! Na YouTubie Natsu powoli dobiega końca jej castingowa seria, w której internauci głosują na swoich faworytów.

Natsu - kiedyś i dziś

Kiedy poznamy ekipę Natsu? [DATA]

Obecnie trwa wybór nowych youtuberów poprzez internetowy casting Natsu. Tym którym się poszczęściło, przeszli do kolejnego etapu i razem z innymi wykonywali przeróżne zadania, które przybliżały ich do wygranej. Choć wielu internautom przypomina to wszystko show Friza "Twoje 5 minut ", to i tak nie mogą doczekać się efektu końcowego. Wiemy już kiedy Natsu ogłosi wyniki i zwycięzców! Natsu zdradziła na swoim Instagramie, że odcinku z ostatniego etapu castingu będą dostępne na jej kanale YouTube:

  • w poniedziałek 20.12 o godz. 16:00
  • w czwartek 23.12 o godzinie 6:00
  • w niedzielę 26.12 o godz. 16:00.
Sonda
Cieszysz się że Natsu odchodzi z Team X?