Kiedy następny Mundial i co ile lat są Mistrzostwa Świata? Sprawdzamy i gramy mundialowe hity [VIDEO]

2014-07-15 15:21

Co ile lat jest Mundial? ESKA.pl ma dobrą wiadomość dla fanów piłki nożnej. Kolejne Mistrzostwa Świata są już w przygotowaniu. Na naszej stronie znajdziecie informacje, kiedy jest następny Mundial, kto go organizuje i gdzie rozegrają się mecze. Do tego kilka mundialowych hitów - zapraszamy!

Co ile lat jest Mundial? Takie pytanie zadali sobie Ci, którzy w 2014 roku po raz pierwszy śledzili MŚ 2014 i zakochali się na zabój. Następny Mundial jest bliżej, niż moglibyście się spodziewać. Fani futbolu doskonale wiedzą, że Mistrzostwa Świata odbywają się co 4. lata. Kolejny Mundial odbędzie się więc w 2018 roku. Wcale nie tak blisko do następnych Mistrzostw Świata?

Tu chodziło nam o lokalizację. Mundial 2018 odbędzie się bowiem w Rosji. Będzie to pierwszy turniej w Europie Wschodniej i pierwsze rozgrywki tak naprawdę na dwóch kontynentach (Europa, Azja).

Poniżej lista stadionów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji:

Moskwa (na dwóch stadionach – Łużniki i nowy stadion Spartaka Moskwa),
Sankt Petersburgu (nowy stadion Zenitu Sankt Petersburg),
Kaliningrad(nowy stadion),
Niżny Nowogród (nowy stadion),
Kazań (nowy stadion),
Samara (nowy stadion),
Sarańsk (nowy stadion),
Wołgograd (stadion Centralny),
Rostów nad Donem (nowy stadion),
Soczi (stadion Olimpijski),
Jekaterynburg (stadion Centralny).

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Nie ukrywamy, że najbardziej ciekawi nas, kto przygotuje muzyczny hit na Mundial 2018. Czy będzie to po raz kolejny Shakira? Tego dowiemy się wkrótce a tymczasem przypominamy mundialowe przeboje z poprzednich lat.