Sara James / Eurowizja Junior 2021

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Kiedy jest Eurowizja Junior 2021? Data, miejsce, godzina

2021-12-18 13:26

Wielkimi krokami nadchodzi Eurowizja Junior 2021. Gospodarzem kolejnej edycji konkursu będzie Francja, w której pojawią się uczestnicy z 19 państw. Gdzie i kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? O której wielki FINAŁ 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci? Wszystkie najważniejsze informacje na Eska.pl

Kiedy jest Eurowizja Junior 2021? Data, miejsce, godzina - to wszystko interesuje polskich widzów. Dziewiętnasta edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci będzie niesamowicie emocjonującym wydarzeniem, podczas którego dowiemy się, kto zostanie wielką dziecięcą gwiazdą. O ten muzyczny tytuł zawalczy aż 19 państw. Polskę reprezentować będzie 13-letnia Sara James, która we wrześniu wygrała eliminacje do Eurowizji Junior. Wokalistka na scenie pojawi się z piosenką "Somebody". Znamy już datę, miejsce i godzinę rozpoczęcia wielkiego finału. Gdzie dokładnie odbędzie się 19. edycja Eurowizji Junior? Odpowiadamy!

Eurowizja Junior 2021 - gdzie będzie?

Polscy widzowie nie mogą się doczekać tegorocznej edycji Eurowizji Junior. Wszyscy są ciekawi, kto zostanie kolejną muzyczną gwiazdą i czy będzie nią polska wokalistka. Gospodarzem 19. edycji konkursu będzie Francja. Wszystko odbędzie się na arenie La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt, pod Paryżem.

Eurowizja Junior 2021 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy konkursu?

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?

Eurowizja Junior 2021 - data, godzina

W poprzedniej edycji zwyciężyła Valentina, reprezentantka Francji, która zaśpiewała utwór "J’imagine". Delegacja Francji stwierdziła, że zorganizuje kolejną edycję Eurowizji Junior i całość odbędzie się pod hasłem IMAGINE. Wielki finał 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci rozpocznie się w niedzielę 19 grudnia 2021 r. o godzinie 16:00. Telewizja Polska pokaże muzyczne wydarzenie na kanale TVP1.

Eurowizja Junior 2021: Tak śpiewa Sara Egwu-James