Kesha wraca w 2016 roku, ale nie solo. Sprawdź, z kim będzie grała Kesha!

i

Autor: Fot. Bulls Kesha założyła zespół Yeast Infection

Kesha wraca w 2016 roku, ale nie solo. Sprawdź, z kim będzie grała Kesha!

2015-12-30 17:16

Kesha wraca w 2016 roku! Wokalistka na scenie nie będzie już jednak solistką. Mimo problemów i batalii, którą toczy w sądzie ze swoim producentem Kesha postanowiła znów wystąpić na scenie. Tym razem amerykańska wokalista będzie grać z zespołem. Grupa Keshy Yeast Infection debiut ma już za sobą.

Kesha wraca w 2016 roku, ale nie solo. Powrót wokalistki na scenę może być sporym zaskoczeniem dla fanów. Przypomnijmy, że Kesha toczy walkę w  sądzie ze swoim menedżerem i producentem Dr. Luke’em. Amerykańska artystka oskarżyła go o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią, wykorzystywanie seksualne, a także zmuszanie do głodówki. Do czasu rozstrzygnięcia sporu i zamknięcia sprawy wokalistka nie może współpracować z innymi producentami.

Kesha wraca w 2016 roku

Jednak w październiku artystka poprosiła sąd o możliwość nagrywania z innymi muzykami i udało się. Utworzenie nowego zespołu artystka potwierdziła w Boże Narodzenie, życząc swoim fanom wszystkiego najlepszego. Poprosiła też, aby nikt się o nią nie martwił, bo nie zamierza dać się tak łatwo uciszyć. Grupa założona przez Amerykankę to Yeast Infection. Zespół wystąpił po raz pierwszy 23 grudnia w Nashville i wykonał najlepsze utwory wokalistki w nowych aranżacjach. Publiczność mogła usłyszeć m.in. Blow oraz Timber. W 2016 roku Kesha z zespołem prawdopodobnie wróci na dłużej.

>> Kesha: fani organizują petycję, by uwolnić artystkę. Co się dzieje z Keshą?

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE