Petycja w obronie Keshy

i

Autor: fot. Bulls Petycja w obronie Keshy

Kesha: fani organizują petycję, by uwolnić artystkę. Co się dzieje z Keshą?

2015-12-03 17:08

Fani Keshy stworzyli petycję, aby uwolnić swoja idolkę od kontraktu z wytwórnią płytową, który powstrzymuje ją od wydania nowej muzyki. Sprawdź, o co dokładnie chodzi z #FreeKesha już teraz - na ESKA.pl

Fani Keshy stworzyli petycję o nazwie #FreeKesha w celu uwolnienia artystki od kontraktu z wytwórnią Sony, przez który nie może ona nagrywać nowej muzyki. Miłośnicy piosenkarki organizują również protest podczas nadchodzącej rozprawy sądowej w Nowym Jorku. Przypomnijmy, że Kesha złożyła zarzuty przeciwko producentowi znanemu pod pseudonimem Dr. Luke. Artystka twierdzi, że doświadczyła z jego strony przemocy seksualnej. Do sądy trafił nawet ostatnio wniosek o przyspieszenie jej pozwu. Kesha obawia się, że jeśli wkrótce nadal nie będzie mogła nagrać i wydać nowej muzyki, to ucierpi na tym jej kariera.

Petycja w sprawie uwolnienia Keshy od kontraktu

Prawnicy Keshy zaznaczają, że artystka znalazła się obecnie w bardzo trudnej sytuacji. Piosenkarka ma teraz od wyboru pracę nad nową płytą z Dr. Lukiem, przeciwko któremu złożyła zarzuty lub bezczynne oczekiwanie, które niekorzystnie wpływa na jej karierę. Artystka od prawie roku nie nagrywa i nie występuje, co w show-biznesie jest bardzo długim okresem.

Celem petycji #FreeKesha jest apel do wytwórni Sony o dobrowolne zakończenie kontraktu Keshy z Dr. Lukiem. W trakcie tworzenia tego artykułu internetową petycję podpisało już ponad 85 565 osób. Jeśli zgadzacie się z ideą petycji, to możecie się pod nią podpisać TUTAJ.

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE